aktuality

Wood-Mizer TOOLS

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

W M TOOLSInzercia

Všetky vaše pílové kotúče, pásy do rámovej píly, hobľovacie nože aj široké pílové pásy dostanete priamo od Wood-Mizer.

Wood-Mizer predstavuje nový rad nástrojov na spracovanie dreva – Wood-Mizer TOOLS. S vyše 2000 položkami, ktoré sú k dispozícii, pokrýva vyrábaný sortiment prakticky všetky veľkosti píl, pásov a požadovaných aplikácií a tento rad sa neustále rozširuje. Výrobný sortiment je navrhnutý tak, aby pokryl aj vysoko špecifické potreby zákazníkov, nielen dodával najobľúbenejšie profily.

 

Prednosti Wood-Mizer TOOLS:

•    Kvalita – vysoko kvalitné nemecké a švédske oceľové nástroje.
•    Životnosť – špičkové výrobné postupy dodávajú nástrojom dlhú životnosť a zákazníci potvrdzujú, že s Wood-Mizer TOOLS dosahujú lepší výkon.
•    Cena – vynikajúci pomer nákladov a výkonu. Wood-Mizer TOOLS majú obvykle vyššiu cenu ako alternatívy v nízkej kvalite, ale stoja menej ako špeciálne značky.

Pílové kotúče pre viacnásobné rezy, rozrezávanie a priečny rez

Náš veľký výber pílových kotúčov pokrýva prakticky každú piliarsku aplikáciu – pílenie mokrého surového alebo suchého mäkkého i tvrdého dreva, ako aj tropických tvrdých drevín a dosiek. Naše píly sú pokryté antiadhezívnym povlakom, ktorý chráni pílu pred nánosmi na povrchu píleného materiálu. Naše čiernené kotúče pre viacnásobné rezy poskytujú vyššiu životnosť a majú povlak znižujúci trenie, ktorý odoláva pilinám aj zvýšenej teplote.

„Naša firma používa pílové kotúče Wood-Mizer pre rozrezávanie mäkkého dreva. Spozorovali sme, že vďaka týmto kotúčom sa znížila spotreba energie, kým kvalita a produktivita zostali vysoké. Tuhá konštrukcia píly a tvrdokov zaisťujú, že rez je presnejší a proces generuje nižší hluk. Kvalita pílových kotúčov Wood-Mizer je veľmi dobrá dokonca i po viacnásobném naostrení. Po každodennom používaní týchto kotúčov môžeme povedať, že tento produkt vysoko prevyšuje konkurenciu.” – Bartek Bek, Poľsko.

Kotúče pre viacnásobné rozrezávanie

Kotúče pre rozrezávanie Kotúče pre priečny rez
W M TOOLS 1 W M TOOLS 2 W M TOOLS 3
W M TOOLS 4 W M TOOLS 5 W M TOOLS 6

Pásy rámovej píly

W M TOOLS 7Teraz môžete získať pásy do rámovej píly od Wood-Mizer! Objednávajte požadovanú dĺžku, šírku a hrúbku a vyberte si z troch rôznych materiálov podľa vašich požiadaviek na pílenie.
•    Normálna oceľ na pílenie mäkkého dreva
•    Pochrómovaná na pílenie tvrdého dreva
•    Stelitové špičky na pílenie tvrdého dreva s maximálnou účinnosťou
Na vyžiadanie sú k dispozícii špeciálne dĺžky.

Hobľovacie nože

W M TOOLS 8Wood-Mizer TOOLS dodáva hobľovacie nože, zozadu ryhované nože a nože s volfrámovým ostrím podľa vašich potrieb a použitia. Vyžiadejte si náš úplný katalóg s kompletným zoznamom veľkostí a použitia.

 

 

Široké pílové pásy

W M TOOLS 9Wood-Mizer už nie je len dodávateľ úzkych pílových pásov, teraz dodáva aj vysoko kvalitné široké (hrubé) pílové pásy. Podľa vašich konkrétnych požiadaviek môžete objednávať dĺžku pásu, šírku (70–150 mm) a hrúbku (0,9–1,3 mm).

 

Druhy širokých pásov:
•    Rozvedený zub – normálne indukčne kalené zuby pásu s normálnym usporiadaním rozvodu
•    Rozšírený zub – každý zub je rozšírený, aby vytvoril širšiu reznú škáru
•    Stelitové špičky pre vyššiu produktivitu v tvrdom a tropickom dreve

Wood-Mizer TOOLS – rastúca značka drevospracujúcich nástrojov

Nezáleží na tom, aký druh stroja máte alebo aký druh dreva pílite, teraz môžete dostať všetky vaše pílové kotúče, pásy do rámovej píly, hobľovacie nože i široké pílové pásy priamo od Wood-Mizer!

Wood-Mizer TOOLS už používajú zákazníci v celej Európe, Afrike i Severnej Amerike. Overte si u vášho miestneho zástupcu Wood-Mizer, porovnajte s cenami vášho súčasného dodávateľa a vyskúšajte produkty Wood-Mizer TOOLS!

Kontakty:

Wood-Mizer DanubiaW M lg web
Hadovce 5, 945 01 Komárno
tel.: +421 35 7 740 316
fax: +421 35 7 740 326
e-mail: woodmizer@woodmizer.sk
www.woodmizer.sk

Wood-Mizer CZ s.r.o.
339 01 Klatovy – Luby 91
tel.: +420 376 312 220, 602 439 799
fax: +420 376 319 011
e-mail: woodmizer@woodmizer.cz
www.woodmizer.cz

Wood-Mizer Moravia
Sovadinova 6, 690 02 Břeclav
tel./fax: +420 519 322 443
e-mail: info@wood-mizer.net
www.wood-mizer.net

Obrázky (archív Wood-Mizer)

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina