aktuality

Hlasování veřejnosti o nejlepší rodinnou firmu bylo zahájeno

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Logo RodinnaFirmaŠiroká veřejnost může aktuálně podpořit svou oblíbenou rodinnou firmu v soutěži Equa bank Rodinná firma roku, kterou pořádá Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR). Hlasovat lze až do 31. října letošního roku. Slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen proběhne 15. listopadu, v Den podnikatelů České republiky.

Hlasování o Cenu veřejnosti probíhá na www.rodinnafirmaroku.cz (hlasovací formulář je uveden dole na stránce pod přehledem nominovaných firem).

Každý dle svého uvážení může přidělit hlas jedné z deseti firem, jež postoupily do užšího výběru. Hlasující s pořadovým číslem 100 navíc získá luxusní hodinky PRIM. Stejnou cenou bude obdarována i vítězná firma.

Deset firem pro hlasování veřejnosti vybrala ze všech obdržených přihlášek odborná porota, a to na základě souboru ekonomických, ale i neekonomických kritérií, jako jsou například růst obratu v posledních pěti letech, příspěvek k zaměstnanosti v regionu (počet zaměstnanců), počet generací vlastníka zapojených do podnikání, politika sociální odpovědnosti aj.

„Hlasování veřejnosti považuji za nesmírně důležité. Rodinné firmy je totiž nutné vnímat v celospolečenském kontextu. Jsou vzorem pro začínající podnikatele, vizitkou regionů a nositeli tradic. Investice do rodinných firem jsou trvalé, nelze předpokládat, že budou zmařeny jejich přesunutím třeba do Asie. Je proto třeba přesvědčit širokou veřejnost, že jejich podpora dává smysl,“ říká Karel Havlíček, předseda představenstva AMSP ČR.

Zdroj: AMSP ČR

Ilustrační foto

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina