aktuality

V Česku vznikla online mapa referenčních a vzorových dřevostaveb

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Online mapaV Česku byla spuštěna online mapa vzorových a referenčních dřevostaveb, které mohou zájemci o stavbu dřevěného domu navštívit třeba hned příští týden. Reálné domy a informace o jejich stavbě a životě v nich nikdy nebyly blíž. Součástí mapy je možnost si ihned pomocí několika kliknutí domluvit schůzku či návštěvu.

„Návštěvu vzorového či referenčního domu považujeme za nejlepší krok, jak si může budoucí stavebník udělat skutečný obrázek o konkrétní firmě a dostat konkrétní odpovědi na své otázky. Naším cílem je nabídnout lidem přehled v České republice dostupných vzorových a referenčních dřevostaveb a umožnit jim pohodlnou rezervaci návštěvy. Lidé si tak mohou bouchnout do stěny nebo zadupat na strop a prověřit si diskutovaná témata ohledně dřevostaveb,“ říká Petr Novák z portálu Dřevostavitel.cz, který stojí za tímto projektem.

„Každý rok probíhají akce, jako jsou Dny dřevostaveb nebo Dny pasivních domů, které se vždy těší velkému zájmu z řad těch, kdo se ke stavbě svého domu právě odhodlávají. Bohužel tyto akce trvají vždy jen několik dní. Proto jsme oslovili firmy, které staví dřevostavby, aby na jednom místě ukázaly domy, které mohou lidé navštívit po celý rok,“ vysvětluje Petr Novák.

V mapě si zobrazíte všechny vzorové domy, které si můžete dále filtrovat podle typu domu nebo firmy, která dům stavěla. Po kliknutí na vybraný vzorový dům se vám kromě základních informací zobrazí také rozvrh volných hodin, kdy je možno rezervovat návštěvu. Po provedení rezervace okamžitě dostanete potvrzení na e-mail nebo telefon a možnost automaticky uložit rezervaci do svého Google kalendáře.

Připravovaná je také funkce, která vám v případě více rezervací na jeden den připraví plán návštěv podle geografické polohy domů, takže se vám schůzky nejen nebudou časově krýt, ale systém pohlídá také, že budete mít čas na jednotlivé přejezdy mezi domy. Samozřejmostí je možnost rezervaci zrušit v případě změny okolností.

Mapa s referenčními a vzorovými domy je dostupná na adrese www.drevostavitel.cz/domy.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina