aktuality

AČN zahájila příjem přihlášek na ocenění NÁBYTEK ROKU 2017

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Logo NR2017Ve čtvrtek 29.9. 2016 se v 10:00 hodin dopoledne otevřely brány pražského výstaviště PVA EXPO v Letňanech, kde začal 7. ročník prestižního veletrhu nábytku a interiérů FOR INTERIOR. Při této příležitosti Asociace českých nábytkářů zahájila již podeváté za sebou příjem přihlášek na celostátní oborové ocenění NÁBYTEK ROKU 2017, udělované za nejvýznamnější designovou tvorbu v oblasti výroby nábytku v České republice.

Hlavním cílem tohoto ocenění, udělovaného pod záštitou CZECHDESIGN.CZ, Czech Trade, Design Cabinet CZ, Unie profesionálních designérů ČR a s podporou společností ABF a Démos trade, je podpora nové tvorby v nábytkářské výrobě v České republice. Mohou jej získat všechny výrobní firmy, zaměřené na výrobu nábytku, které podle platné legislativy sídlí v ČR. A to bez ohledu na členství v jakýchkoliv profesních nebo zájmových organizacích.

Pro získání ocenění NÁBYTEK ROKU 2017 lze přihlásit výrobky vzniklé v období předešlých tří let, které budou hodnoceny z hlediska funkčnosti, bezpečnosti, estetiky a vhodnosti konstrukce a použitého designu. Výrobky je možné přihlásit na základě vyplněné přihlášky, kterou je nutné zaslat v listinné podobě na adresu sekretariátu Asociace českých nábytkářů, Na Poříčí 12, 110 00 Praha 1. K přihlášce je třeba doložit digitální záznam výrobku (fotografie) a zjednodušenou výkresovou dokumentaci a v elektronické formě je zaslat na adresu design@czechfurniture.com. Termín pro přijímání přihlášek je do 15. ledna 2017.

Více informací včetně přihlášky a propozic ocenění lze najít na webových stránkách AČN www.czechfurniture.com.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina