aktuality

Dni drevostavieb 2016 sa uskutočnia 14. a 15. októbra 2016

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Dni drevostavieb 2016 1Po dobrých skúsenostiach a kvôli intenzívnej propagácii rozvoja moderných drevostavieb, s úmyslom osloviť čo najširšiu odbornú i laickú verejnosť, organizuje Sekcia drevostavieb Zväzu spracovateľov dreva Slovenskej republiky (ZSD SR) aj v tomto roku opäť Dni drevostavieb.

Jesenný termín tohtoročných Dní drevostavieb 2016 je dobrou príležitosťou rozhodnúť sa bývať vo svojom novom dome – postaviť novú drevostavbu v priebehu niekoľkých mesiacov je dnes bežným štandardom. Ak klient uzavrie zmluvu so spoločnosťou, ktorá vlastní Značku kvality ZSD SR, získa na základe dohody medzi ZSD SR a Slovenskou sporiteľňou zvýhodnený prístup k hypotéke na svoju novú modernú drevostavbu. Značku kvality ZSD SR vlastní v súčasnosti 10 členských spoločností ZSD SR. Ich zoznam nájdete na www.drevostavby-zsdsr.sk.

Záujemcovia budú mať možnosť na vlastné oči vidieť a vlastnými rukami ohmatať výhody stavby na báze dreva. Toto podujatie má prispieť k rozširovaniu pozitívnych skúseností s modernými drevostavbami pre individuálnu bytovú výstavbu nielen medzi projektantmi a architektmi, ale aj medzi potenciálnymi investormi – staviteľmi, ktorí sa rozhodujú pre individuálne riešenie svojej bytovej otázky.

Na celom území Slovenska bude takto 14. a 15. októbra 2016 k dispozícii viac ako dve desiatky stavieb, väčšinou rodinných domov, do ktorých sa budú môcť záujemcovia pozrieť. Zoznam vybratých referenčných stavieb nájdete tu.

Všetky podrobnosti o Dňoch drevostavieb 2016 nájdu záujemcovia na www.dnidrevostavieb.sk.

Zdroj: TS ZSD SR

Foto: Jednou z referenčných drevostavieb sprístupnených počas Dní drevostavieb 2016 bude aj nízkoenergetický dvojpodlažný rodinný dom v Lieskovom, zhotoviteľom ktorého je WHC s.r.o., Bratislava. Foto: archív WHC, s.r.o.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina