aktuality

Nový katalóg IKEA 2017 je plný dizajnových noviniek

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

IKEA katalog2017Okrem tlačeného katalógu IKEA pripravila pre zákazníkov na celom svete aj vylepšenú aplikáciu „Katalóg IKEA“, dostupnú pre všetky smartfóny, tablety, počítače, notebooky, aj najnovšiu generáciu Apple TV. Aplikácia s digitálnym katalógom ponúka viac ako tri hodiny pohyblivého a interaktívneho obsahu.

Vďaka funkcii „rozšírenej reality“ si možno prezrieť, ako by vybraný nábytok vyzeral priamo v domácnosti zákazníka. Cez takýto pohľad si môže zákazník užívať aj 360° pohľad na zariadené izby.

Nový katalóg IKEA 2017 v tlačenej a elektronickej podobe včera predstavili v jedinom obchodnom dome na Slovensku IKEA Bratislava. Garantuje, že uvedené ceny platia do 31. júla 2017. Dovtedy sa ceny môžu iba znížiť, rozhodne nie zvýšiť. Obálka potvrdzuje, že IKEA na celom svete predáva výrobky podľa sloganu: „Navrhujeme pre skutočných ľudí“.

Tlačený katalóg má 324 strán. Na FSC certifikovanom papieri z neho vytlačili 211 miliónov výtlačkov v osvedčenom formáte 21×22,5 cm. Náklad tvorí 33 jazykových mutácií a distribuujú ho v 48 krajinách. Slovenská verzia obsahuje ceny, popis produktov a všetky užitočné informácie, špecifické iba pre slovenských zákazníkov.

Katalóg začínajú dnes (11. 8. 2016) distribuovať do domácností (v 100-kilometrovom okruhu Bratislavy) a pre podnikateľov na celom Slovensku. Digitálna verzia katalógu IKEA 2017 bude k dispozícii od 18. 8. 2016. Návštevníci obchodného domu IKEA Bratislava budú môcť v novom katalógu listovať od 2. 9. 2016.

Prevládajú v ňom nápady a inšpirácie pre zariadenie domácnosti, predstavuje novinky v sortimente nábytku a bytových doplnkov, očakávané limitované kolekcie, pripomína široký sortiment nábytku a doplnkov, ktorý dominuje v obchodných domoch už viac rokov, získal inovovaný vzhľad a vďaka novým materiálom aj prístupnejšiu cenu. Po prvý raz predstavuje katalóg aj 13 skutočných príbehov, pomocou ktorých zoberie svojich čitateľov na cestu okolo sveta – do domácností a k zaujímavým ľuďom a témam.

IKEA má na celom svete 385 obchodných domov v 48 štátoch (oblastiach), ktoré ročne navštívi 776 miliónov zákazníkov.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina