aktuality

FOR ARCH 2016 má připravený velmi bohatý doprovodný program

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

FOR ARCH 2015 doprprV pořadí 27. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se uskuteční na konci září v Praze-Letňanech, nabídne letos poprvé různá denní témata pokrývající významné trendy ve stavebnictví, včetně tematicky zaměřeného doprovodného programu, odborné konference, semináře, soutěže, poradenské služby a dvoustranná obchodní jednání.

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH není pouze jednorázovou akcí, ale naopak projektem s celoroční působností zaměřujícím se na podporu oboru stavebnictví jako celku. Důkazem toho je například Soutěžní přehlídka stavebních řemesel SUSO, soutěž mladých architektů Young Architect Award (YAA) nebo cena Architekt roku. Vrcholem sezóny je pak veletrh samotný, který se i letos uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA ve dnech 20.–24. září.

Novinkou oproti předchozím ročníkům budou denní témata zabývající se významnými trendy moderního stavebnictví. V průběhu veletrhu se tak budou moci návštěvníci seznámit s problematikou kvality výrobků a materiálů, energetickou náročnosti budov a koncepcí větrání, podporou odborného vzdělávání ve stavebnictví, fenoménem „chytrý dům,“ se stavbou svépomocí, spolu se specifickými pracovními postupy. Zároveň také bude ve VSTUPNÍ HALE II k dispozici nezávislé STAVEBNÍ PORADENSKÉ CENTRUM, v němž odborníci v rámci jednotlivých denních témat poradí, jak na věc.

V úterý 20. září pořádá analytická společnost CEEC Research pátý ročník Konference ředitelů projektových společností, kde vystoupí mnoho významných hostů. Součástí doprovodného programu veletrhu For Arch bude ve středu 21. září přednáška Vytápění a větrání v moderních úsporných budovách, organizovaná Společností pro techniku prostředí (STP), a konference Požární bezpečnost budov, pořádaná odborným internetovým portálem TZB-info, vytvářející prostor  pro setkání specialistů napříč obory. Dalším zajímavým bodem programu veletrhu For Arch bude ve čtvrtek 22. září čtvrtý ročník dvoustranných obchodních jednání MATCHMAKING BUSINESS MEETINGS. Zde budou podnikatelé získávat nové kontakty na evropském trhu a navazovat partnerství se zahraničními společnostmi. Ve stejný den se také bude konat konference ředitelů evropských řemeslných komor nazvaná Sasko-český řemeslnický dialog 2016.

Ve spolupráci s tradičním partnerem Asociace bazénů a saun ČR, je pak na souběžném veletrhu BAZÉNY, SAUNY & SPA připravena na 21. září konference Zatraktivnění provozu bazénů, aquaparků a koupališť, legislativa provozu veřejných a rodinných bazénů, výklad nové evropské normy. Návštěvníci by si neměli nechat ujít ani doprovodný program věnovaný saunování a wellness procedurám určený pro laickou veřejnost. Během dalšího doprovodného programu veletrhu FOR THERM se mohou zájemci v hale č. 7 těšit na ukázku stavby kachlových kamen.

Ilustrační foto

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina