aktuality

IKEA spustila svůj „e-shop“. Dělají si ze zákazníků legraci?

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

IKEA 1Co slíbila, to splnila. Tedy alespoň zčásti. IKEA loni avizovala spuštění e-shopu ve dvou fázích. Nyní představila svoji novou on-line službu zákazníkům. Ke skutečnému e-shopu má ale tato první fáze zatím daleko.

IKEA ve zkušebním provozu testuje službu, kterou nazvala „Klikni a vyzvedni!“. Služba ale zatím funguje jen ve spojení s jedinou prodejnou v ČR (Praha-Zličín). Je založena na tom, že si zákazník na stránkách www.ikea.cz vybere zboží, vloží do „nákupního seznamu“, poté musí vybrat „obchodní dům Praha-Zličín“ a označit „Klikni a vyzvedni!“. Pokud je zboží na této prodejně k dispozici, objednávku zaplatí a ve vybraném termínu si zboží na pražské prodejně může vyzvednout.

IKEA za tuto službu, která reprezentuje přípravu vybraného zboží ve výdejním skladu, účtuje zákazníkovi částku 500 Kč. Služba je bez dopravy, zákazník si musí zboží vyzvednout sám!

V průběhu příštích měsíců by se služba měla rozšířit i na ostatní prodejny. Plnohodnotný e-shop IKEA plánuje spustit během 2,5 roku.

Další obchodní dům v Praze?

Možná dříve než o plnohodnotný e-shop rozšíří IKEA svoji obchodní síť o nový obchodní dům – třetí v Praze a pátý v rámci ČR. Měl by vyrůst během příštího roku na jižním okraji hlavního města, v novém obchodním komplexu v Čestlicích u dálnice D1.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina