aktuality

Lesy ČR představí 30. 5. tendr 2017+

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

LCR 1Státní podnik Lesy České republiky (LČR) zve odbornou veřejnost na prezentaci základních parametrů zadávací dokumentace lesnické zakázky od roku 2017 (tendr 2017+). Prezentace se uskuteční v pondělí 30. 5. v budově ředitelství LČR v Hradci Králové.

Generální ředitel LČR Daniel Szórád a další členové vedení podniku budou prezentovat principy lesnické zakázky s platností od roku 2017, kterým předcházela diskuze v rámci pracovních skupin za účasti MZe, zástupců odborné veřejnosti lesnicko-dřevařského sektoru, akademické sféry a zástupců LČR. Po prezentaci je naplánovaná diskuze.

Odhadovaná hodnota zakázky na lesní práce je 3,38 miliardy Kč. Bude se soutěžit 49 územních jednotek po loni soutěžených 57 jednotkách. Hodnoticím kritériem, po splnění kvalifikačních požadavků, bude nabídnutá cena.

Na 29 jednotkách se bude soutěžit takzvaná komplexní zakázka o odhadovaném objemu 2,8 miliardy Kč. Vítěz soutěže zajišťuje pěstební práce i těžbu a dřevo si následně obchoduje. U 6 jednotek se bude soutěžit zakázka na těžbu s prodejem dřeva a u zbývajících 14 jednotek půjde o soutěž pouze na pěstební práce.

LCR Pozvanka1

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina