aktuality

Český výrobce matrací a lůžek boduje na domácím i zahraničním trhu

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

LB BOHEMIA1mRodinná společnost LB BOHEMIA, specializující se na výrobu zejména matrací a lůžek, zaznamenala během posledního půlroku významné úspěchy na domácím i zahraničním trhu.

Na mezinárodním veletrhu nábytku, bytových doplňků a interiérového designu MODDOM, který se konal ve dnech 14. – 18. 10. 2015 v bratislavské Inchebě, získala firma Cenu MODDOM 2015 za designovou postel Vally s tzv. levitujícími nočními stolky. Na 6. mezinárodním veletrhu nábytku a bytového designu FOR FURNITURE, konaném v Praze ve dnech 17. – 20. 3. 2016, získala první místo v soutěži GRAND PRIX za matraci Ortopedic Platinum.

Vally je moderní a designová postel, zaoblené prvky rámu lůžka včetně LED podsvícení zvyšují komfort a bezpečí prostředí ložnice. Speciální upevnění tzv. „levitujících“ nočních stolků s jednou zásuvkou je zajímavým prvkem v ložnicích. Šikmé nožky postele opticky lůžko „odlehčují“. Nabízí se s možností zakoupení doplňků, komod se zásuvkami a dvířky, dále šatních skříní. Vhodná volba doplňků řeší možnost individuálního přístupu sestavení si ložnice podle svých představ. Hodnotící komise složená z odborníků v oblasti interiérového designu v čele s ing. architektem Rudolfem Melčákem postel vybrala i proto, že je v ní zúročena poctivost a řemeslné zpracování českého výrobce.

LB BOHEMIA2mZdravotní matrace Ortopedic Platinum je unikátní tím, že si může každý sám přizpůsobit tuhost matrace svým požadavkům díky vyměnitelným buňkám. Matrace je mimořádně vzdušná, pružná, je ideální pro náročné spotřebitele, kteří upřednostňují pohodlí a hygienu prostředí.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina