aktuality

Najnovšie trendy očarili prirodzenou energiou nových dekorov

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

NaB16 Bucina1mNa veľtrhu Nábytok a bývanie 2016 v Nitre zapojil Zväz spracovateľov dreva SR do súťaže o Cenu ZSD SR a odborného časopisu Drevársky magazín svoje členské spoločnosti, ktoré vytvorili výstavné expozície v pavilóne N.

Cenu ZSD SR a časopisu Drevársky magazín udelili vystavovateľovi Bučina DDD spol. s r.o. Zvolen za elegantné a účelné stvárnenie expozície s ponukou veľkoplošných materiálov na výrobu nábytku. Súčasne aj ocenili inšpiratívnu podporu stredoškolského vzdelávania budúcich odborníkov.

Na paneloch predstavili jedinečnú kolekciu trendových dekorov 2016 pre použitie v nábytku a interiéroch. Do bohatej ponuky drevodekorov priniesli 7 nových sviežo inšpiratívnych odtieňov. V expozícii sa snúbila atraktívna nadčasovosť s harmóniou minulosti. Pre mnohoraké využitie boli k dispozícii ku každému dekoru aj hranovacie pásky Hranipex.  

Bučina DDD spolu s nadáciou Kronospan pozýva študovať na SOŠ drevársku do Zvolena. Pre žiakov, ktorí nastúpia do 1. ročníka študijného odboru Drevárstvo a nábytkárstvo v školskom roku 2016/17, ponúka výsledkové štipendium, ubytovanie a celodenné stravovanie zdarma. Náklady preplatia 25 žiakom počas celého 4-ročného štúdia. Prihlásiť sa môžu do 10. 4. 2016.

Foto: Ocenená expozícia Bučina DDD na veľtrhu Nábytok a bývanie 2016. (Foto: Dr. Anton Mrník)

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina