aktuality

Hettich dvakrát vyznamenán cenou iF Product Design Award 2016

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Hettich iF1mMezi 5295 přihlášenými se prosadily dva produkty firmy Hettich: AvanTech, prémiový zásuvkový systém, a závěs Sensys pro tenké dveře přesvědčily 58člennou mezinárodní porotu iF Design Awards 2016.

Zásuvkový systém AvanTech důsledně pokračuje v trendu maximálních nároků na design interiérového nábytku. Vyznačuje se přímými liniemi, minimálními poloměry a absencí krytek na 13 mm silných hliníkových bočnicích.

Hettich iF2mNový závěs Sensys 8646i pro tenké dveře s extrémně nízkou miskou poskytuje výrobci nábytku maximální svobodu designu pro další možnosti rozlišení nábytkového programu. Umožňuje použití tenkých desek s tloušťkou od 8 mm a s přídavnou designově výraznou vrstvou, jako je sklo nebo beton.

iF Design Award je více než 60 let celosvětově uznávanou značkou, pokud jde o ocenění vzhledu. Patří k nejdůležitějším designovým cenám na světě. Udílení cen se koná 26. února 2016 v budově BMW Welt v Mnichově. Zásuvka AvanTech a závěs Sensys budou k vidění na jedné ze tří výstav iF Design Exhibition v Hamburku.

Zdroj: Hettich

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina