aktuality

Uzávěrka přihlášek do soutěže INTERIÉR ROKU byla prodloužena

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Interier rokuPořadatelé soutěže Interiér roku oznámili prodloužení termínu pro přijímání přihlášek, a to až do 29. 2. 2016. Původní termín byl 31. 1. 2016.

Soutěž Interiér roku vyhlašuje Institut bytového designu a její výsledky budou oznámeny na mezinárodním kongresu o bydlení, architektuře a designu Living Forum 5. 4. 2016.

Cílem soutěže je popularizovat originální bydlení, stejně jako mimořádný design obchodů, veřejných prostor, hotelů nebo restaurací atp., a to zejména prostřednictvím masových médií. Zásadním cílem soutěže je také motivovat designéry, architekty a tuzemské výrobce nábytku, ale rovněž stát se prostřednictvím erudovaného názoru odborné poroty jakýmsi inspiračním zdrojem pro širokou veřejnost.

V rámci soutěže Interiér roku budou oceněny výjimečné soukromé i veřejné interiéry navržené českými architekty, a to v sedmi kategoriích:
1. Interiér roku – HLAVNÍ CENA
2. Interiér roku – SOUKROMÝ BYT (novostavba)
3. Interiér roku – SOUKROMÝ BYT (rekonstrukce)
4. Interiér roku – VEŘEJNÝ INTERIÉR (restaurace a hotely)
5. Interiér roku – VEŘEJNÝ INTERIÉR (obchod, firemní interiér)
6. Interiér roku – CENA GENERÁLNÍHO PARTNERA
7. Interiér roku – CENA NOVINÁŘŮ

Přihlášeny mohou být interiéry v kategoriích podrobně definovaných v Pravidlech a podmínkách soutěže, které jsou součástí přihlášky (ke stažení ZDE), a to pokud byly realizovány od 1. 1. 2015 do 31. 12. 2015.

Přihlásit interiér může jeho autor, stejně jako například dodavatel zařizovacích předmětů atd., které autor použil. Součástí přihlášky je však čestné prohlášení přihlašovatele o souhlasu autora, ale zejména majitele interiéru, a v případě umístění v soutěži i souhlas s uveřejněním fotografií v médiích.

V případě dotazů pište na info@interierroku.cz.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina