aktuality

Nový řemeslný portál upřednostňuje členy cechů

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Mistri remeselAsociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) a Mediatel spustili nový elektronický katalog řemeslníků www.mistriremesel.cz. Podle AMSP ČR by se měl stát nejvyužívanějším řemeslným katalogem v ČR.

V den spuštění portálu obsahoval již 17 896 kontaktů na dodavatele, přičemž jako vůbec první tuzemský vyhledávač rozlišuje řemeslníky garantované od ostatních, neboť spotřebitel okamžitě vidí, je-li jeho dodavatel členem profesního spolku. Stejně tak je prověřováno každé IČO a do seznamu se tak nedostanou firmy bez odpovídající živnosti, zajišťující odbornou kvalifikaci. Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) tak naplňuje základní poslání Roku řemesel 2016 – podporovat kvalitu řemeslné práce.

Seznam řemeslníků, členění dodavatelů na garantované a ostatní, možnost hodnocení jejich kvality, filtry podle profesí a regionů a vše o profesních spolcích. To jsou jen některé parametry vyhledávače, který připravila společnost Mediatel, AMSP ČR a všechny důležité cechy a řemeslná společenstva v rámci Roku řemesel 2016. Portál je pro zákazníky ZDARMA a umožňuje nejen pohodlné vyhledávání, ale v případě problémů může spotřebitel u garantovaných dodavatelů zaslat v případě jakéhokoliv problému podnět, kterým se budeme okamžitě zabývat. Katalog www.mistriremesel.cz disponuje nemodernějším redakčním zázemím a je propojen jak se všemi významnými profesními spolky, tak s AMSP ČR, která zaručuje zákazníkům jeho aktuálnost. Na seznamu může figurovat každý řemeslník, který má odpovídající živnostenský list, členové profesních spolků spolupracujících v projektu Rok řemesel 2016 získávají navíc přednostní pozice na vyhledávači, známku garantovaného dodavatele a výhodu pro spotřebitele, na základě které může řešit problém vzniklý při dodávce přímo s příslušným profesním spolkem.

Zdroj: AMSP ČR

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina