aktuality

Dva významné světové veletrhy zaměřené na interiéry jsou za dveřmi

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

IMMcologne mV průběhu příštího týdne se v Německu uskuteční dva významné mezinárodní veletrhy zaměřené na vybavování interiérů. Prvním z nich je DOMOTEX v Hannoveru a druhým nábytkářský veletrh imm cologne v Kolíně nad Rýnem.

Mezinárodní nábytkářský veletrh imm cologne v Kolíně nad Rýnem se návštěvníkům otevírá v pondělí 18.1. a potrvá až do neděle 24.1. Spolu s ním na kolínském výstavišti proběhne souběžná výstava LivingInteriors zaměřená na design obytných interiérů. Na obou akcích se v 15 výstavních halách představí zhruba 1200 firem z 50 zemí (včetně šesti českých a jedné slovenské) a návštěvníci budou moci zhlédnout přes 100 000 kusů nábytku a dalších předmětů pro vybavování interiérů.

V rámci jedné cesty je možné navštívit další „interiérovou“ akci, mezinárodní veletrh DOMOTEX, zaměřený na podlahy a podlahové krytiny, který proběhne v Hannoveru již od 16. do 19.1. Ve 12 výstavních halách se na něm představí více než 1400 vystavovatelů ze 60 zemí (včetně šesti českých).

Detailní informace o veletrzích včetně otevírací doby a zúčastněných firmách jsou k dispozici na webových stránkách www.imm-cologne.de, www.livinginteriors-cologne.de a www.domotex.de.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina