aktuality

Vstupenka na veletrhy For Pasiv a Cesty dřeva

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Cesty drevaV termínu od 21. do 23. ledna 2016 se na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany uskuteční trojice specializovaných veletrhů FOR PASIV, CESTY DŘEVA a Střechy Praha.

Čtvrtý ročník veletrhu FOR PASIV je určen všem specialistům, odborníkům a těm, kteří se zajímají o nízkoenergetické, pasivní a nulové domy, ať už jsou to mladí perspektivní lidé, kteří řeší úspory energie v novém bydlení či starší generace, která si chce dopřát ještě dostatek výhod a pohodlí svého stávajícího domova.

Své uplatnění zde najde každá firma, která se věnuje projektovému a rozpočtovému oboru, výstavbě a rekonstrukcím, dodávce stavebních materiálů a technického vybavení budov, diagnostice, auditům, financování či poradenství.

Veletrh FOR PASIV nabídne velmi atraktivní doprovodný program jak pro odborníky, tak i laickou veřejnost. Zaměří se na téma Udržitelné stavění a Jak se žije v pasivních domech. Návštěvníci se mohou těšit na tematické přednášky po všechny dny veletrhu a na Poradenské centrum připravované ve spolupráci s CENTREM PASIVNÍHO DOMU a aliancí BAHAL. Sem si návštěvníci mohou přijít pro odpovědi na své otázky k pasivnímu bydlení.

Veletrh proběhne v jedinečném souběhu společně s novým veletrhem CESTY DŘEVA, který bude zaměřen na dřevostavby, dřevěné konstrukce, materiály, výrobky, zpracování a technologie dřeva, a dále s 18. ročníkem veletrhu Střechy Praha.

Součástí souběhu veletrhů bude i první postupové kolo velmi oblíbené Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO.

Dřevařský magazín jako mediální partner veletrhů nabízí svým čtenářům vstupenku ZDARMA.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina