archív aktualít rok 2015

FOR ARCH připravil stovky expozic, konference, ukázky řemesel, architektonickou live show

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

ForArch davyMezinárodní stavební veletrh FOR ARCH začne už za pár dní. V sedmi výstavních halách na ploše necelých 40 000 m2 se představí více než osm stovek vystavovatelů ze 14 zemí světa.

Pro svépomocné stavebníky je přichystaný cyklus přednášek STAVBA A REKONSTRUKCE SVÉPOMOCÍ od Pavla Tesárka, zakladatele iniciativy Svépomocí.cz. Na veletrhu vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky FOR THERM mohou lidé navštívit přednášky o kondenzačních kotlech, rekuperaci, biomase, o tepelných čerpadlech, krbech a kamnech. V rámci letošního ročníku FOR WASTE & WATER je mimo jiné připravena rozsáhlá přednáška o recyklaci stavebních a jiných odpadů. Kromě toho mohou návštěvníci shlédnout, jak přímo v jedné z hal vzniká pod rukama architektů osm domů, dále pak soutěžní přehlídku stavebních řemesel, nebo architektonické soutěže mladých talentů Young Architect Award. Speciální akce je připravena také pro stavební firmy a dodavatele materiálů.

26. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, včetně současně probíhajících veletrhů FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER, se bude konat v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech od 15. do 19. září 2015.

Více informací najdete na www.forarch.cz.

Nyní v prodeji zvýhodněné vstupenky za 120 korun. Více informací najdete na http://forarch.cz/sleva.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina