archív aktualít rok 2015

FOR ARCH připravil stovky expozic, konference, ukázky řemesel, architektonickou live show

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

ForArch davyMezinárodní stavební veletrh FOR ARCH začne už za pár dní. V sedmi výstavních halách na ploše necelých 40 000 m2 se představí více než osm stovek vystavovatelů ze 14 zemí světa.

Pro svépomocné stavebníky je přichystaný cyklus přednášek STAVBA A REKONSTRUKCE SVÉPOMOCÍ od Pavla Tesárka, zakladatele iniciativy Svépomocí.cz. Na veletrhu vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky FOR THERM mohou lidé navštívit přednášky o kondenzačních kotlech, rekuperaci, biomase, o tepelných čerpadlech, krbech a kamnech. V rámci letošního ročníku FOR WASTE & WATER je mimo jiné připravena rozsáhlá přednáška o recyklaci stavebních a jiných odpadů. Kromě toho mohou návštěvníci shlédnout, jak přímo v jedné z hal vzniká pod rukama architektů osm domů, dále pak soutěžní přehlídku stavebních řemesel, nebo architektonické soutěže mladých talentů Young Architect Award. Speciální akce je připravena také pro stavební firmy a dodavatele materiálů.

26. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, včetně současně probíhajících veletrhů FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY & SPA a FOR WASTE & WATER, se bude konat v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech od 15. do 19. září 2015.

Více informací najdete na www.forarch.cz.

Nyní v prodeji zvýhodněné vstupenky za 120 korun. Více informací najdete na http://forarch.cz/sleva.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina