archív aktualít rok 2015

Chystáte se přihlásit svoji dřevostavbu do DSR 2015?

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Drevostavba MARTOCHOVAJubilejní 5. ročník soutěžní ankety Dřevěná stavba roku 2015 se pomalu ale jistě blíží. Pokud se chystáte přihlásit Vaši pěknou dřevěnou stavbu, hřiště či interiér, mohly by se Vám hodit následující tipy, jak si připravit kvalitní podklady pro přihlášení.

Pro většinu účastníků ankety je nejsilnější motivací využívat prezentace svých děl pro svou vlastní propagaci. Základem pro marketingový úspěch Vašich přihlášených děl jsou také kvalitní fotografie, protože právě ty mohou nejvíce zapůsobit na hlasující.

Ačkoli právě vrcholí stavební sezóna a není čas se věnovat ničemu jinému, rádi bychom Vám tímto připomněli, že nejkrásnější fotografie v lednovém hlasování budou právě ty z léta. Doporučujeme přibalit do auta kvalitní fotoaparát a vyfotit při vhodné příležitosti Vaše připravovaná díla, kterými se chcete pochlubit v Dřevěné stavbě roku 2015.

Rady a tipy na kvalitní fotografie:

  1. Využijte pro focení pěkný letní slunečný den.
  2. Odstraňte překážky, které odvádí pozornost od staveb samotných (např. auta, popelnice či zapomenuté trámy).
  3. Nafoťte více fotek, ať máte z čeho vybírat.
  4. Pořiďte fotky s vysokým rozlišením (kvůli vkládání na web, tisku do katalogů apod).
  5. Nedoporučujeme fotit na mobilní telefon. Ani ten nekvalitnější nenahradí zrcadlovku.

TIP! Zkuste se pozeptat ve svém okolí, jestli by Vám někdo nepůjčil kvalitní fotoaparát, případně s ním rovnou nenafotil Vaši realizaci. Pro ty nejnáročnější doporučujeme najmout si profesionála. Věřte, že kvalitní fotografie využijete i jinde než jen pro DSR – je to zkrátka základ dobré propagace firmy.

Rady a tipy připravila Nadace dřevo pro život.

Ilustrační foto

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina