archív aktualít rok 2015

TON o prázdninách otevírá dveře návštěvníkům

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

TON rucni vyrobaUnikátní ruční výrobu ohýbaného nábytku v Bystřici pod Hostýnem je možné si prohlédnout i během těchto prázdnin. K návštěvám jsou určeny čtvrtky v měsících červenec i srpen kromě 20. 8., kdy je celozávodní dovolená.

„Abychom vyhověli velkému zájmu, nabízíme na každý ze Dnů otevřených dveří dva časy začátku exkurze. První v devět a další pak v jedenáct hodin. Celá prohlídka zabere přibližně dvě hodiny,“ upřesnil ředitel marketingu TON Jan Juza.

Místo je nutné si předem rezervovat na telefonu 573 325 594 nebo na e-mailu olga.matyasova@ton.cz. Vzhledem k bezpečnosti je povolen vstup dětem až od 7 let a pouze v doprovodu zákonného zástupce. Obuv návštěvníků by měla být nízká a uzavřená. Prohlídka je zpoplatněna částkou 30 korun za osobu do 15 let, nad 15 let částkou 50 korun.

Návštěvníci uvidí nejen ruční ohýbání, používané v Bystřici pod Hostýnem od roku 1861, ale také zbytek výrobního procesu a dozví se informace z historie i současnosti.

Dny otevřených dveří pořádá TON již čtvrtým rokem a je o ně velký zájem. „Loni nás navštívilo přes čtyři sta padesát zájemců nejen ze všech koutů České republiky, ale také krajané ze Slovenska, amerického Texasu, Austrálie, Řecka či Brazílie,“ dodal Juza.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina