archív aktualít rok 2015

Otevření nových výrobních a vývojových prostor pro dřevaře

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

MATRIX 1mDne 7. května 2015 byly slavnostně otevřeny nové výrobní a vývojové prostory společnosti Matrix a.s. v Třebešově u Rychnova nad Kněžnou.

Jedná se o dva projekty, které byly podpořeny dotací z fondů Evropské unie, konkrétně z Operačního programu podnikání a inovace. Slavnostnímu přestřižení pásky došlo za účasti vicepremiéra pro vědu, výzkum a inovace MVDr. Pavla Bělobrádka, Ph.D, MPA a dále zástupců ministerstva zemědělství, Lesů ČR, Mendelovy univerzity v Brně, České zemědělské univerzity v Praze, Univerzity Pardubice a České lesnické akademie Trutnov.

„Je to největší investice do výroby a vývoje v téměř čtyřiadvacetileté historii naší společnosti,“ říká o téměř 100milionové investici generální ředitel společnosti Matrix a.s. Ing. Libor Burian, MBA.

Při této příležitosti bylo podepsáno Prohlášení o spolupráci a podpoře při ověřování poznatků vědy a výzkumu v dřevařské praxi. Toto prohlášení podepsal kromě generálního ředitele Matrixu Ing. Libora Buriana, MBA také náměstek ministra zemědělství Mgr. Patrik Mlynář, generální ředitel Lesů ČR Ing. Daniel Szórád, Ph.D., děkan Fakulty lesnické a dřevařské České zemědělské univerzity v Praze prof. Ing. Marek Turčáni, Ph.D, proděkan Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně doc. Ing. Zdeněk Kopecký, CSc. a ředitel České lesnické akademie v Trutnově Mgr. Korbelář.

Autor: Ing. Martin Machů

MATRIX 2V

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina