archív aktualít rok 2015

Svá díla do ankety Dřevěná stavba roku 2014 můžete přihlásit do 10. února!

Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Aparatea350x90-anim
Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

DSR2014Nadace dřevo pro život vyhlásila nový ročník soutěžní ankety DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU (DSR 2014). Jejím účelem je prezentovat návrhy a realizace staveb, které, ať už z konstrukčních, funkčních nebo z estetických důvodů, využívají jedinečný a krásný materiál – DŘEVO.

Každé přihlášené dílo získá svoji samostatnou stránku v tištěném katalogu, vlastní stránku na webové adrese www.DrevenaStavbaRoku.eu a prostor na rollupech Putovní galerie DSR 2014. Rozsah prezentace všech přihlášených děl najdete na webových stránkách ankety.

Přihlášení děl a termíny

Pro přihlášení (až 3 díla od jednoho autora) vyplňte přihlášku, kterou naleznete na stránkách www.DrevenaStavbaRoku.eu v menu KE STAŽENÍ a odešlete na adresu registrace@drevoprozivot.cz. Obratem obdržíte zpět informaci o požadovaných podkladech (vizualizace, fotografie, výkresy), kterými budeme Vaše dílo prezentovat.

Uzávěrka přihlašování děl je 10. února 2015.

Kategorie pro vaši prezentaci

Téma: DŘEVĚNÁ HŘIŠTĚ 2014

Kategorie č. 1 – Realizace dřevěných hřišť
Dřevěné hřiště určené pro libovolnou věkovou kategorii, sloužící uživatelům k aktivní zábavě, sportovním aktivitám nebo hrám či vzdělávání (např. dětská hřiště, senior parky, fit parky, vodní hřiště apod.)

Téma: DŘEVĚNÉ KONSTRUKCE 2014

Kategorie č. 2 – Návrhy dřevěných konstrukcí 2014
Kategorie č. 3 – Realizované dřevěné konstrukce 2014
Dřevěné stavební části občanských, obytných, dopravních, inženýrských, zemědělských, průmyslových nebo sakrálních staveb (např. mosty, lávky, věže, rozhledny, přístřešky, střešní konstrukce apod.)

Téma: MODERNÍ STAVBY 2014

Kategorie č. 4 – Návrhy moderních staveb 2014
Kategorie č. 5 – Realizované moderní stavby 2014
Obytné a občanské stavby, jejichž podstatnou nebo zajímavou součástí je v libovolné formě dřevo nebo materiály na bázi dřeva (např. rodinné domy, dvojdomky, řadové nebo bytové domy, školky, školy, nemocnice, kancelářské budovy apod.)

Téma: ROUBENÉ DOMY 2014

Kategorie č. 6 – Realizované roubené domy 2014
Obytné nebo občanské stavby, které jsou z podstatné části tvořeny z dřevěných masivních roubených trámů anebo přímo z kulatiny.

Téma: INTERIÉRY 2014

Kategorie č. 7 – Realizované interiéry 2014
Vnitřní prostory obytných a občanských staveb obsahující dřevěné stavební prvky, vybavení nebo doplňky ze dřeva, které jsou dominantou interiéru (např. interiéry s dřevěnou podlahou, dřevěným obložením, schodištěm, dřevěným nábytkem a dalšími prvky ze dřeva apod.) Mohou být přihlášeny interiéry, jež jsou součástí staveb zhotovených z libovolných stavebních materiálů (tzn. nejen uvnitř dřevostaveb).

Další informace najdete na stránkách www.DrevenaStavbaRoku.eu nebo na facebook profilu www.facebook.com/drevenastavbaroku.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina