archív aktualít rok 2015

Svá díla do ankety Dřevěná stavba roku 2014 můžete přihlásit do 10. února!

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

DSR2014Nadace dřevo pro život vyhlásila nový ročník soutěžní ankety DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU (DSR 2014). Jejím účelem je prezentovat návrhy a realizace staveb, které, ať už z konstrukčních, funkčních nebo z estetických důvodů, využívají jedinečný a krásný materiál – DŘEVO.

Každé přihlášené dílo získá svoji samostatnou stránku v tištěném katalogu, vlastní stránku na webové adrese www.DrevenaStavbaRoku.eu a prostor na rollupech Putovní galerie DSR 2014. Rozsah prezentace všech přihlášených děl najdete na webových stránkách ankety.

Přihlášení děl a termíny

Pro přihlášení (až 3 díla od jednoho autora) vyplňte přihlášku, kterou naleznete na stránkách www.DrevenaStavbaRoku.eu v menu KE STAŽENÍ a odešlete na adresu registrace@drevoprozivot.cz. Obratem obdržíte zpět informaci o požadovaných podkladech (vizualizace, fotografie, výkresy), kterými budeme Vaše dílo prezentovat.

Uzávěrka přihlašování děl je 10. února 2015.

Kategorie pro vaši prezentaci

Téma: DŘEVĚNÁ HŘIŠTĚ 2014

Kategorie č. 1 – Realizace dřevěných hřišť
Dřevěné hřiště určené pro libovolnou věkovou kategorii, sloužící uživatelům k aktivní zábavě, sportovním aktivitám nebo hrám či vzdělávání (např. dětská hřiště, senior parky, fit parky, vodní hřiště apod.)

Téma: DŘEVĚNÉ KONSTRUKCE 2014

Kategorie č. 2 – Návrhy dřevěných konstrukcí 2014
Kategorie č. 3 – Realizované dřevěné konstrukce 2014
Dřevěné stavební části občanských, obytných, dopravních, inženýrských, zemědělských, průmyslových nebo sakrálních staveb (např. mosty, lávky, věže, rozhledny, přístřešky, střešní konstrukce apod.)

Téma: MODERNÍ STAVBY 2014

Kategorie č. 4 – Návrhy moderních staveb 2014
Kategorie č. 5 – Realizované moderní stavby 2014
Obytné a občanské stavby, jejichž podstatnou nebo zajímavou součástí je v libovolné formě dřevo nebo materiály na bázi dřeva (např. rodinné domy, dvojdomky, řadové nebo bytové domy, školky, školy, nemocnice, kancelářské budovy apod.)

Téma: ROUBENÉ DOMY 2014

Kategorie č. 6 – Realizované roubené domy 2014
Obytné nebo občanské stavby, které jsou z podstatné části tvořeny z dřevěných masivních roubených trámů anebo přímo z kulatiny.

Téma: INTERIÉRY 2014

Kategorie č. 7 – Realizované interiéry 2014
Vnitřní prostory obytných a občanských staveb obsahující dřevěné stavební prvky, vybavení nebo doplňky ze dřeva, které jsou dominantou interiéru (např. interiéry s dřevěnou podlahou, dřevěným obložením, schodištěm, dřevěným nábytkem a dalšími prvky ze dřeva apod.) Mohou být přihlášeny interiéry, jež jsou součástí staveb zhotovených z libovolných stavebních materiálů (tzn. nejen uvnitř dřevostaveb).

Další informace najdete na stránkách www.DrevenaStavbaRoku.eu nebo na facebook profilu www.facebook.com/drevenastavbaroku.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina