archív aktualít rok 2014

Expanze firem do USA získává podporu

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Gerald RausnitzProjekt MeoHub USA byl připraven speciálně pro malé a střední podniky (MSP) s cílem minimalizovat bariéry vstupu na velmi atraktivní americký trh a zefektivnit tak celý proces expanze.

Vedle lukrativního sídla společnosti v New Yorku, včetně kanceláře pro manažera, nabízí MeoHub USA asistenci se založením firmy, administrativou, získáním víz, patentové a licenční poradenství, právní služby, zprostředkování obchodních kontaktů, případně zajištění skladových a výrobních prostor a logistické zázemí. MeoHub USA je určen především společnostem, které mají konkurenceschopný produkt a zkušenost s mezinárodními trhy. Firmy se mohou do poloviny ledna 2015 přihlásit přes formulář na stránkách www.meohub.com.

Přihlášení do projektu je bezplatné, náklady, které nese uchazeč (MSP), souvisí hlavně s pobytem jeho personálu v USA, objednanými službami a prezentací výrobků na veletrzích a výstavách (připravujeme kofinancování ze státní podpory exportu). Konkrétní podmínky spolupráce budou předmětem individuálních dvoustranných jednání mezi uchazečem (MSP) a poskytovatelem (MeoHub). MeoHub USA funguje na bázi budoucí provize z úspěchu uchazeče na americkém trhu, což zvyšuje motivaci poskytovatele maximálně podpořit jeho  expanzi.

Garantem projektu je Gerald Rausnitz, generální ředitel Meopta Group, který spolu se svým strýcem Paulem po revoluci zachránil přerovskou Meoptu před bankrotem a vybudoval z ní velmi úspěšnou nadnárodní společnost, která dává práci 2500 lidem v České republice a před lety expandovala mimo jiné na trh do USA, kde dosahuje skvělých výsledků. Rodina Rausnitzů má české kořeny, nicméně ve Spojených státech podniká již 50 let a postupně si získala silné postavení, kapitál i kontakty. 

Celý článek ZDE.

Zdroj: www.ibestof.cz

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina