archív aktualít rok 2014

BUKOTEC rozšířil řady členů AČN

Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Aparatea350x90-anim
Aparatea728x90-drevmag-12-2021-aparatea-banner.gif
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Bukotec 1mJeště před pár lety považovala většina tuzemských firem členství v profesních sdruženích za zbytečné a nepotřebné. V poslední době ale mnoho z nich přehodnocuje svůj názor a začíná si více uvědomovat výhody a přínosy, které pro ně členství v profesních sdruženích může mít.

Bukotec 2mRostoucí zájem o členství ze strany zejména středních a menších výrobců zaznamenává např. Asociace českých nábytkářů (AČN), jejíž členskou základnu momentálně tvoří sedm desítek firem. Nedávno její řady posílila společnost BUKOTEC ze Strážnice.

BUKOTEC s.r.o. je tradiční český výrobce sedacího nábytku z masivního dřeva. Výroba židlí ve Strážnici má tradici již řadu desetiletí. Společnost Bukotec na tuto tradici úspěšně navázala v roce 1996, kdy převzala krachující společnost STRON, která nepříliš úspěšně zprivatizovala v roce 1991 tehdejší provozovnu státního podniku TON.

Bukotec 3mBěhem své existence firma výrobu zdokonalila a samozřejmě rozšířila o další modely. Ve výrobním programu má jak modely tradiční, tak i moderní design vystihující současné trendy. Vyrábí židle ohýbané i řezané, čalouněné, nečalouněné ale i křesla nebo dětské židle. Firma se zaměřuje především na sortiment pro vybavování restaurací, jídelen, bister, kaváren, hotelů apod.

Podrobnou reportáž o historii výroby ohýbaných židlí na Strážnicku si můžete přečíst v příštím vydání Dřevařského magazínu.

Bukotec 4Bukotec 5

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina