archív aktualít rok 2014

Konference Dřevostavby v praxi letos přivítala přes 300 účastníků

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

DrevostavbyVpraxi 1mOsmý ročník odborné konference, který proběhl ve dnech 6.–7. listopadu v hotelu Skalský dvůr na Vysočině, se již tradičně zabýval aktuálními a často i palčivými problémy dřevostavbařů.

DrevostavbyVpraxi 2mOrganizátoři si tentokráte předsevzali zařadit více praktických ukázek a nabízet konkrétní řešení, což návštěvníci rozhodně ocenili. Celkový počet účastníků, kteří se sjeli ze všech koutů České republiky a v hojném počtu i ze Slovenska, dosáhl úctyhodného čísla 317.

Společným tématem akce byly samozřejmě dřevostavby a vše kolem nich, se zaměřením na praktické problémy a jejich řešení. Konference přinesla aktuální informace z oblasti požární bezpečnosti, legislativy, vzdělávání a statistiky a rovněž představila odborníky z řad dodavatelů materiálů, vybavení a služeb.

DrevostavbyVpraxi 3mÚčastníkům z řad odborné veřejnosti byla v rámci dvoudenní akce nabídnuta pestrá paleta odborných přednášek a prezentací, při nichž se vystřídalo na 30 přednášejících z řad dodavatelských společností i renomovaných odborných nekomerčních institucí.

V expozicích jednotlivých partnerů, které byly umístěny tak, aby je návštěvníci opravdu nemohli minout, pak technici názorně předváděli správné technologické a montážní postupy a zodpovídali praktické dotazy. Konferenci organizoval DřevoPortál.cz ve spolupráci s generálním partnerem Rigips, divizí SGCP CZ. Videozáznamy všech přednášek budou postupně zveřejňovány na www.DrevoPortal.cz, kde budou k dispozici nejenom návštěvníkům konference, ale také těm, kdo se jí nemohli zúčastnit.

DrevostavbyVpraxi 4V

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina