archív aktualít rok 2014

Konference Dřevostavby v praxi letos přivítala přes 300 účastníků

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

DrevostavbyVpraxi 1mOsmý ročník odborné konference, který proběhl ve dnech 6.–7. listopadu v hotelu Skalský dvůr na Vysočině, se již tradičně zabýval aktuálními a často i palčivými problémy dřevostavbařů.

DrevostavbyVpraxi 2mOrganizátoři si tentokráte předsevzali zařadit více praktických ukázek a nabízet konkrétní řešení, což návštěvníci rozhodně ocenili. Celkový počet účastníků, kteří se sjeli ze všech koutů České republiky a v hojném počtu i ze Slovenska, dosáhl úctyhodného čísla 317.

Společným tématem akce byly samozřejmě dřevostavby a vše kolem nich, se zaměřením na praktické problémy a jejich řešení. Konference přinesla aktuální informace z oblasti požární bezpečnosti, legislativy, vzdělávání a statistiky a rovněž představila odborníky z řad dodavatelů materiálů, vybavení a služeb.

DrevostavbyVpraxi 3mÚčastníkům z řad odborné veřejnosti byla v rámci dvoudenní akce nabídnuta pestrá paleta odborných přednášek a prezentací, při nichž se vystřídalo na 30 přednášejících z řad dodavatelských společností i renomovaných odborných nekomerčních institucí.

V expozicích jednotlivých partnerů, které byly umístěny tak, aby je návštěvníci opravdu nemohli minout, pak technici názorně předváděli správné technologické a montážní postupy a zodpovídali praktické dotazy. Konferenci organizoval DřevoPortál.cz ve spolupráci s generálním partnerem Rigips, divizí SGCP CZ. Videozáznamy všech přednášek budou postupně zveřejňovány na www.DrevoPortal.cz, kde budou k dispozici nejenom návštěvníkům konference, ale také těm, kdo se jí nemohli zúčastnit.

DrevostavbyVpraxi 4V

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina