archív aktualít rok 2014

Pozvánka na II. ročník Dřevařského dne na FLD ČZU v Praze

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

FLD CZUNa lesnické a dřevařské fakultě (FLD) České zemědělské univerzity (ČZU) v Praze proběhne ve čtvrtek 13. listopadu 2014 druhý ročník dne otevřených dveří určený pro firmy působící v dřevozpracujícím průmyslu. Hlavní program akce s názvem DŘEVAŘSKÝ DEN proběhne od 9:30 hodin v zasedací místnosti FLD ČZU na ulici Kamýcká 1176 v Praze – Suchdole.

Hlavním tématem letošního Dřevařského dne bude spolupráce vědecké a provozní sféry na výzkumných projektech, a to jak v národním, tak i mezinárodním měřítku. Nedílnou součástí akce bude doprovodný program s ukázkami lesní pedagogiky se zaměřením na zpracování dřeva. Program akce zahájí v 9:30 hodin děkan fakulty Prof. Ing. Marek Turčáni, Ph.D. Po zahájení bude účastníkům představena činnost jednotlivých dřevařských kateder spolu se službami, které mohou nabídnout soukromému či veřejnému sektoru a také činnost Lesnicko-dřevařské komory. Poté bude následovat prezentace možností financování společných projektů soukromé a akademické sféry a představení projektu v souvislosti s monitoringem potenciálu dřevozpracujícího průmyslu (společný projekt FLD, LČR, VLS, SVOL, MŽP, SDP ČR, ČAPLH).

Zájemce o účast na Dřevařském dni organizátoři prosí o včasnou registraci na odkazu http://goo.gl/Oum5xW, a to nejpozději do 10. 11. 2014. Případné dotazy zodpoví Ing. Eliška Trnková na adrese trnkovae@fld.czu.cz.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina