archív aktualít rok 2014

Byl vyhlášen nový ročník soutěže NÁBYTEK ROKU 2015

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Logo NR2015Včera 25.9.2014 úderem 10. hodiny dopoledne se na výstavišti PVA EXPO v Praze – Letňanech otevřely brány 5. ročníku prestižní výstavy FOR INTERIOR. Při této příležitosti Asociace českých nábytkářů odstartovala v pořadí šestý ročník celostátní oborové soutěže NÁBYTEK ROKU 2015, prezentující nejvýznamnější designovou tvorbu v oblasti výroby nábytku v České republice.

Hlavním cílem soutěže, pořádané pod záštitou CZECHDESIGN.CZ, Czech Trade, Design Cabinet CZ a Unie profesionálních designérů ČR, je podpora nové tvorby v nábytkářské výrobě v České republice. Je přístupná pro všechny výrobní firmy, zaměřené na výrobu nábytku, které mají sídlo v ČR podle platné legislativy, a to bez ohledu na členství v jakýchkoliv profesních nebo zájmových organizacích.

Do soutěže NÁBYTEK ROKU 2015 lze přihlásit výrobky vzniklé v období předešlých tří let, které budou hodnoceny z hlediska funkčnosti, bezpečnosti, estetiky a vhodnosti konstrukce a použitého designu. Výrobky je možné přihlásit na základě vyplněné přihlášky, kterou je nutné zaslat v listinné podobě na adresu sekretariátu Asociace českých nábytkářů, Na Poříčí 12, 110 00 Praha 1. K přihlášce je třeba doložit digitální záznam výrobku (fotografie) a zjednodušenou výkresovou dokumentaci. Fotografie a výkresová dokumentace se zasílají elektronickou formou na adresu design@czechfurniture.com. Termín pro přijímání přihlášek je až do 15. ledna 2015.

Více informací o podmínkách pro účast v soutěži včetně přihlášky lze najít na webových stránkách AČN www.czechfurniture.com.

Zdroj: tisková konference AČN z 25.9.2014

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina