archív aktualít rok 2014

PRAGOLIGNA 2014: Letos větší než v minulých letech

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Pragoligna12 1mTradiční odborný veletrh se uskuteční v Průmyslovém paláci a na volných plochách Výstaviště v Praze – Holešovicích od 30. října do 1. listopadu. PRAGOLIGNA je značka, která má mezi profesionály zvuk. Incheba Praha připravuje podmínky pro vskutku důstojnou prezentaci zúčastněných firem. Ukazuje se, že dvouletý cyklus se již vžil a plně osvědčil a 13. ročník to jasně dokládá. Veletrh proběhně pod záštitou Svazu výrobců dřevozpracujících strojů a zařízení.

Do zahájení veletrhu zbývá ještě víc jak půlduhého měsíce, přesto však organizátoři zaznamenávají opravdu velký zájem. Již dnes je jisté, že oproti minulým letům bude veletrh větší, a to nejen počtem vystavovatelů. Ale také jejich strukturou a velikostí vlastních expozic. Ty největší patří tradičním vystavovatelům, kteří budou dominovat opět ve Střední hale Průmyslového paláce – FELDER a PANAS – s touto společností v double opět firma ACWORD. Významnou výstavní plochu zde zaujímá i společnost IGM. Chybět nebudou ale ani další významní „hráči“ na trhu, jako jsou například společnosti BG technik, STM a Houfek, které ovládají centrální pozici v Pravém křídle. Podstatné ovšem také je, že po jedné či dokonce dvou neúčastech se některé z firem na Pragolignu opětovně vracejí – jmenujme určitě společnosti WOOD MIZER, a již zmíněné IGM. Chybět nebudou ani významní producenti nářadí a nástrojů, jako je MAFELL, MAKITA anebo NAREX.

Pragoligna12 2mTo byl zatím jen stručný výběr z nabídky, protože s řadou společností probíhají ještě jednání – ani ne tak o tom, zda se zúčastní, ale o velikosti jejich výstavní plochy nebo jejím umístění. Zajímavostí určitě budou i nově koncipované sekce – Ochrana dřeva a Topíme dřevem.

Seznam vystavovatelů bude zveřejněn na webu www.pragoligna.cz dne 10. 10. 2014.

Samozřejmě, Pragoligna nejsou jen expozice, k veletrhu patří i zajímavý a rozmanitý doprovodný program. Letos jej Incheba připravuje v úzké spolupráci se Svazem výrobců dřevozpracujících strojů a zařízení a též s Lesnickou a dřevařskou fakultou Mendelovy univerzity v Brně a Českou zemědělskou univerzitou v Praze – Suchdole. Bonbonkem určitě budou i samostatné prezentace některých vystavovatelů, kteří budou mít příležitost do hloubky představit své novinky formou workshopů.

Vstup a parkování v areálu ZDARMA!

Návštěvníci určitě nebudou muset cestu na holešovické Výstaviště hledat, každého ale jistě potěší, že pro návštěvníky veletrhu bude zajištěno parkování v areálu Výstaviště zdarma! Stačí tedy využít přiloženou čestnou vstupenku a cesta na veletrh PRAGOLIGNA je volná!

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina