archív aktualít rok 2014

PILART zve na dny otevřených dveří

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Pilart BlanskoV loňském roce společnost PILART s.r.o. oslavila 10 let výročí své působnosti na českém trhu a nyní připravila pro nové i stávající zákazníky DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, které se budou konat v termínu 9. – 10. října 2014 v prostorách společnosti na adrese: Ericha Roučky 11, 678 01 Blansko.

Výstavní hala společnosti bude  pro návštěvníky otevřena od 8 do 17 hodin a pro všechny jsou připraveny praktické ukázky práce na dřevoobráběcích strojích, představení novinek v oboru a bohatý doprovodný program se soutěží. „Po celou dobu výstavy bude pro naše hosty zajištěno chutné domácí občerstvení,“ slibuje firma ve své pozvánce.

Společnost PILART s.r.o. je ryze česká společnost zcela bez zahraničního kapitálu se zaměřením na poradenství, dodávky, instalace a servis dřevoobráběcích strojů a zařízení. Další oblast působení společnosti jsou dřevoobráběcí nástroje, spotřební materiál ke strojům a další  sortiment, který zahrnuje veškeré potřeby malých truhlářských dílen i velkých nábytkářských společností.

Program:
• Představení olepovaček a nových technologií v olepování
• Praktická ukázka 3osých a 5osých CNC center
• Praktická ukázka standardních truhlářských strojů
• Občerstvení formou bufetu a ochutnávka vín z rodinného vinařství U SAMSONŮ

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina