archív aktualít rok 2014

Chcete získat titul Rodinná firma roku?

aparatea_728x90-banner-10-drevmag
Aparatea10-350x90-anim
aparatea_728x90-banner-10-drevmag
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Logo RF AMSPRodinný byznys je základem světové, nikoliv však české ekonomiky. Zatímco ve světě kontrolují rodinné firmy téměř 80 % HDP vytvořeného podnikatelskými subjekty, u nás mají díky řádění komunistů ve druhé polovině 20. století podíl sotva čtvrtinový. I zde hledejme důvod, proč stále nelze považovat naše prostředí za zcela stabilní. Růst rodinného podnikání je totiž nejen vizitkou naší dovednosti, ale je i jasnou známkou stability prostředí.

Nedávná krize prokázala, že rodinné firmy dokáží ustát daleko větší otřesy, než podniky ovládané najatými manažery, navíc nelze předpokládat, že při prvním neúspěchu sbalí její majitelé kufry a přemístí podnik třeba do Bangladéše. Dobrou zprávou je určitě fakt, že rodina v podnikání je v současnosti nejpoptávanější obchodní partner a banky se předhánějí v nabídkách jejich úvěrování.

Rodinné podnikání je pro české hospodářství zcela klíčové. Jsou to právě malé a střední rodinné firmy a živnostníci, kdo tvoří páteř české ekonomiky. 

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR se proto ve spolupráci s Equa bank a LeasePlan ČR rozhodla ocenit úsilí mnoha živnostníků a rodinných firem v rámci 3. ročníku soutěže Equa Bank Rodinná firma roku.Účastí v soutěži získáte kromě možnosti vyhrát hodnotné ceny také unikátní možnost mediálně zviditelnit své podnikání.

Přihlášky se registrují do 31. srpna 2014.Podrobné informace ZDE.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina