archív aktualít rok 2014

Vše okolo dřevěného stavění nabídne letošní FOR WOOD

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

ForWood 1mJak správně navrhnout funkční dřevěnou budovu, jaký vybrat ten nejlepší materiál z dostupné škály na trhu a jaké technologie lze pro zhotovení dřevostaveb použít? Na tyto a další otázky týkající se stavby dřevěných budov nabídne odpovědi letošní veletrh dřevostaveb a využití dřeva pro stavbu FOR WOOD.

Veletrh tematicky doplní největší stavební veletrh v České republice FOR ARCH, který letos nese podtitul „Revitalizace a rekonstrukce“. Soubor stavebních veletrhů se uskuteční ve dnech 16. – 20. září 2014 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Partnerem FOR WOODu je Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD).

ForWood lgVeletrh FOR WOOD vstupuje letos do svého 9. ročníku, který se zaměří na dosažení důležitých parametrů pro realizaci kvalitní dřevostavby. Reaguje tím na rostoucí poptávku veřejnosti po tomto typu staveb. Podle ADMD se každoročně zvyšuje počet rodinných domů vybudovaných právě ze dřeva. V roce 1998 bylo v České republice dokončeno pouze 87 rodinných domů na bázi dřeva a v roce 2013 jich bylo již kolem 1300. Za největší výhody označují jejich majitelé zejména rychlost výstavby, výborné tepelně izolační vlastnosti a příznivý poměr ceny a kvality.

„Návštěvníci veletrhu zde najdou expozice předních firem v tomto oboru. Mohou se seznámit s novinkami a trendy z oblasti dřevěné konstrukce, strojního vybavení a výstavby masivních dřevostaveb. Od odborníků si mohou navíc nechat poradit se vším, co se týká dřevěného stavení počínaje plánováním stavby až po její realizaci,“ říká Martin František Přívětivý, ředitel obchodního týmu veletrhu FOR ARCH.

Atraktivní expozice i doprovodný program

Svou expozici budou mít na veletrhu např. společnosti ATRIUM, BAHAL ČR, BORABELA, CIUR, Dietrich’s AG, DOMY D.N.E.S., ELK, EuroTec GmbH, H BOX, HAAS FERTIGBAU CHANOVICE, HPM TEC, MS HAUS, QUICKHAUS, RD Rýmařov a řada dalších.

S názvem „Dřevěné stavění = zdravější bydlení“ proběhne v rámci doprovodného programu devátý ročník odborné tematické konference. Se svými příspěvky zde vystoupí zástupci ADMD. Odborníci doplní přednášku konkrétními příklady z praxe a realizacemi.
„Věřím, že o konferenci bude letos velký zájem a účastníci budou se získanými informacemi spokojeni, protože přednášet bude řada renomovaných odborníků z oblasti dřevostaveb z ČR,“ říká Vratislav Blaha, předseda ADMD a předseda programové rady konference Dřevěné stavění 2014.

Veletrh FOR WOOD je partnerem soutěže Dřevostavba roku, vítězná firma získává výstavní plochu 10 metrů čtverečních ZDARMA na veletrhu FOR ARCH/FOR WOOD 2015 pořádaným společností ABF, a.s.

Pro více informací sledujte www.for-wood.cz.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina