archív aktualít rok 2014

Stolička MERANO prilákala v horúčavách Spišiakov na zimný štadión

ŠPINAR SOFTWARE
ŠPINAR SOFTWARE
ŠPINAR SOFTWARE
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Merano1Tradičné Spišské výstavné trhy vo svojom novom výstavnom formáte SPIŠ EXPO 2014 čiastočne prispôsobili nomenklatúru a zameranie paralelných prehliadok oproti overenému modelu prezentácie. Expozície sústredili iba do priestoru a exteriéru Zimného štadióna v Spišskej Novej Vsi v termíne 17. – 20. júla 2014.

Zameranie na interiéry a nábytok zostalo zvýraznené. Lákadlom pre návštevníkov bola úspešná stolička MERANO, výrobcu nábytku TON Bystřice pod Hostýnem (ČR). Predstavili ju v expozícii JF interiér, s.r.o., Spišská Nová Ves, ktorý je certifikovaným predajcom nábytku a doplnkov interiérov pod značkou TON. Stoličku ocenili nielen ako najkrajší exponát na výstave, ale bola aj súčasťou najkrajšej expozície.

Výkonná riaditeľka SPIŠ – VIEW – TRADING (SVT) Ing. arch. Mária Kleinová ocenila v rámci piatich paralelných prehliadok šesť exponátov a štyri expozície. Celkove sa na 47. ročníku kontraktačno-predajnej výstavy zúčastnilo 75 vystavovateľov na ploche 1100 m2. Najväčší rozsah mala časť Domov a žena (zameranie na domácnosť) – 27 vystavovateľov, Postav dom (stavebníctvo) 25 vystavovateľov, Domov a vkus (nábytok a doplnky) 14 vystavovateľov. Pre takmer 8 tisíc návštevníkov vytvoril SPIŠ EXPO akčný rádius ako regionálna výstava s celoslovenskou a medzinárodnou účasťou: zo Slovenska bolo 61 vystavovateľov, z Českej republiky 5, z Poľska 4, z Maďarska 5.

Autorom dizajnu stoličky MERANO je Alexander Gufler, výrobcom TON Bystřice pod Hostýnem. Stolička už získala prestížnu cenu RedDot Design Award a Good Design 2014 z veľtrhu Salone Internazionale del Mobile v Miláne.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina
cs_CZČeština sk_SKSlovenčina