archív aktualít rok 2014

Společnost ELK zve na Den otevřených dveří do Plané nad Lužnicí

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

ELKSpolečnost ELK s.r.o. Planá nad Lužnicí, patřící do koncernu mezinárodní skupiny ELK zaměřené na výstavbu montovaných a srubových domů, připravuje při příležitosti svého pětadvacetiletého působení na českém trhu Den otevřených dveří svého výrobního areálu v ulici Strkovská v Plané nad Lužnicí. Proběhne v sobotu 14. června 2014 a firma kromě všech zaměstnanců a jejich rodin zve také širokou veřejnost včetně potenciálních i stávajících zákazníků a obchodních partnerů.

Brány závodu se otevřou úderem desáté hodiny dopoledne. Pro návštěvníky jsou připraveny organizované prohlídky výroby montovaných domů, plastových a dřevěných oken, které budou probíhat v pravidelných časových intervalech až do 16 hodin odpoledne. V 11 a 14 hodin je ještě doplní komentovaná improvizovaná výroba montovaného domu. Po celý den budou dětem i dospělým k dispozici různé atrakce a občerstvení.

„Přijďte se podívat, jak se vyrábějí rodinné domy ELK, dřevěná a plastová okna pod značkou WindowStar a v neposlední řadě se přijďte i pobavit,“ zve za celý pořadatelský tým vedoucí marketingu společnosti ELK Veronika Příplatová s tím, že bližší informace lze získat na přiložené pozvánce nebo na tel. čísle 733 163 804.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina