archív aktualít rok 2014

Společnost ELK zve na Den otevřených dveří do Plané nad Lužnicí

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

ELKSpolečnost ELK s.r.o. Planá nad Lužnicí, patřící do koncernu mezinárodní skupiny ELK zaměřené na výstavbu montovaných a srubových domů, připravuje při příležitosti svého pětadvacetiletého působení na českém trhu Den otevřených dveří svého výrobního areálu v ulici Strkovská v Plané nad Lužnicí. Proběhne v sobotu 14. června 2014 a firma kromě všech zaměstnanců a jejich rodin zve také širokou veřejnost včetně potenciálních i stávajících zákazníků a obchodních partnerů.

Brány závodu se otevřou úderem desáté hodiny dopoledne. Pro návštěvníky jsou připraveny organizované prohlídky výroby montovaných domů, plastových a dřevěných oken, které budou probíhat v pravidelných časových intervalech až do 16 hodin odpoledne. V 11 a 14 hodin je ještě doplní komentovaná improvizovaná výroba montovaného domu. Po celý den budou dětem i dospělým k dispozici různé atrakce a občerstvení.

„Přijďte se podívat, jak se vyrábějí rodinné domy ELK, dřevěná a plastová okna pod značkou WindowStar a v neposlední řadě se přijďte i pobavit,“ zve za celý pořadatelský tým vedoucí marketingu společnosti ELK Veronika Příplatová s tím, že bližší informace lze získat na přiložené pozvánce nebo na tel. čísle 733 163 804.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina