archív aktualít rok 2014

MOBITEX 2014: aktuální trendy ve vybavení interiéru

moddom 2022
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Mobitex Jasyko mOde dneška 23.4. až do soboty 26.4. probíhá na brněnském výstavišti další ročník Mezinárodního veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX. Jednou z novinek je jeho umístění v pavilonu F, kde na ploše přes 4500 m2 vystavovatelé představí nejnovější trendy ve vybavení interiéru, bytových doplňcích a osvětlení.

Chybět nebudou ani návštěvnicky vyhledávaná poradenská centra zaměřená na výběr kvalitního nábytku a představení tradičních českých výrobců nábytku.

Součástí veletrhu MOBITEX je také projekt Technologie&Design. Ten představí špičkovou audiovizuální techniku jako součást moderního interiéru – prezentace novinek z oblasti audiovizuálního světa v kombinaci s kvalitním designem.

Mobitex GPM mDnes, 23.4., budou rovněž vyhlášeny výsledky soutěže GRAND PRIX MOBITEX. Vždy první den konání veletrhu odborná porota z vystavených výrobků a návrhů vybírá nejlepší práce a těm udílí ocenění v kategoriích „progresívní design“ a „progresívní technologie“. Samostatnou kategorii tvoří sekce STUDENT. Své práce do ní letos přihlásilo 75 studentů nebo dvojic ze 6 českých a slovenských vysokých a ze 2 středních škol. Výběr nejlepších prací bude prezentován po celou dobu konání veletrhu MOBITEX 2014.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina