archív aktualít rok 2014

Akvizice na veletrh PRAGOLIGNA / TOOLTEC byla zahájena

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Logo PRAGOLIGNAMezinárodní veletrh strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl PRAGOLIGNA / TOOLTEC se po dvou letech opět vrací na pražské Výstaviště. Jeho 13. ročník se uskuteční v termínu 30. 10. – 1. 11. 2014 na Výstavišti v Praze – Holešovicích. Oznámil to organizátor veletrhu Incheba Praha spol. s r.o.

Pro letošní rok chystá Incheba obohacení nabídky pro návštěvníky veletrhu. Kromě již klasické přehlídky dřevoobráběcích strojů hodlá výrazně posílit sekci nářadí a alternativního využití dřevní hmoty. Dalším zajímavým doplněním pro návštěvníky veletrhu bude sekce Ochrany dřeva.

Letos vycházejí pořadatelé vstříc nárokům vystavovatelů – na 4 dny byl prodloužen čas montáže expozic, na dva dny čas demontáže a se společností BECK spedition se podařilo vyjednat výrazné zvýhodnění ceny spedičních služeb.

Veškeré informace k veletrhu jsou k dispozici na www.pragoligna.cz nebo je zájemcům osobně poskytne manažerka projektu Gabriela Krovozová, g.krovozova@incheba.cz, tel.: 725 800 582.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina