archív aktualít rok 2014

Zlevněné vstupné pro návštěvníky veletrhu MOBITEX

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

MOBITEX13 1mOd 23. do 26. dubna představí vystavovatelé Mezinárodního veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX novinky a trendy ve vybavení interiéru, v bytových doplňcích a osvětlení. Inspiraci jak pohodlně a vkusně zařídit interiér nabídne projekt Inspirativní interiéry, který představuje reálnou ukázku toho, jak je možné pracovat s prostorem a jednotlivými exponáty vystavovatelů. Neotřelé nápady a inovativní design přinese studentská soutěž Grand Prix Mobitex.

MOBITEX13 3mNabídku vystavovatelů bude doplňovat poradenství interiérových architektů v poradenském centru Architekt, umístěném přímo na výstavní ploše mezi expozicemi jednotlivých vystavovatelů. V rámci projektu Architekt budou poskytovat poradenství bytového architekta firmy ARCHouse, Szabo Interier a ATAK Design. Další poradenská centra se budou věnovat výběru kvalitního nábytku, jeho zdravotní nezávadnosti a představení kvalitních českých výrobců nábytku.

MOBITEX13 4mŠpičkovou audiovizuální techniku jako součást moderního interiéru představí projekt Technologie&Design. Prezentace novinek z oblasti audiovizuálního světa v kombinaci s kvalitním designem, svět domácího kina od firmy Jasyko. V letošním roce se představí poslední novinky od firmy LG (O-LED Technologie).

Návštěvníci mohou získat 50% slevu na vstupném při registraci na internetových stránkách veletrhu v odkazu REGISTRACE NÁVŠTĚVNÍKA po vložení registračního kódu MOBITEX14. Po registraci obdrží e-mailem voucher (pdf), který po vytisknutí opravňuje k jednorázovému vstupu na veletrh s 50% slevou na vstupném, tedy za 80 Kč.

Více informací naleznete na www.mobitex.cz.

Zdroj: AČN

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina