archív aktualít rok 2014

AČN přichází s novou službou pro spotřebitelskou veřejnost

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nabytek-jistotaAsociace českých nábytkářů, která se od svého vzniku snaží podporovat v České republice prodej kvalitního nábytku a poskytování kvalitních služeb vztahujících se k nábytku, představila minulý týden v Praze na veletrzích FOR FURNITURE a FOR OFFICE v rámci svých aktivit svůj nový projekt NÁBYTEK – JISTOTA.

Za tímto projektem, v němž významnou roli hraje značka Česká kvalita – Nábytek, se „skrývá“ nekomerční internetový vyhledávač prověřených firem, který by měl pomoci zákazníkovi vybrat si při nakupování nábytku seriózního a spolehlivého dodavatele.

Vyhledávač je od minulého čtvrtku místěn na doméně www.nabytek-jistota.cz, kde funguje v testovacím provozu. Podle tajemníka AČN Ing. Tomáše Lukeše byl zřízen proto, aby zákazníkovi pomohl s výběrem výrobní společnosti pro dodávku vhodného nábytku. Společnosti, která je orientovaná na zájem zákazníka, na kterou se zákazník může spolehnout, co do kvality nabízeného nábytku i zdravotní nezávadnosti používaných materiálů. Společnosti, která je vždy připravena nabídnout něco navíc. „Ke zřízení vyhledávače jsme byli inspirováni odkazem na našich webových stránkách (www.czechfurniture.com) ‚Koupili jste nekvalitní nábytek? Napište nám‘. Tyto stránky sice nemají ze strany veřejnosti žádnou závratnou návštěvnost, ale pokud nějaké dotazy přijdou, pak jsou cílené a často typu: Poraďte nám, kde ten či onen nábytek koupit, abychom nenaletěli,“ vysvětluje Ing. Lukeš důvod zavedení nové služby pro zákazníky, kteří si tak nyní budou moci vybrat doporučenou firmu buď celoplošně, nebo z regionu, kde žijí. „Mezi doporučenými firmami se zákazníkům zobrazují jednak ty, které jsou nositeli značky Česká kvalita – Nábytek, jejichž produkty nebo služby jsou vždy prověřovány třetí osobou.

Gró doporučených firem však tvoří členové AČN, kteří jsou povinni řídit se Morálním kodexem člena AČN. Tímto kodexem se členové mimo jiné zaručují trvale sledovat závazné předpisy ČR týkající se předmětu jejich podnikání a respektovat je. Dále se zaručují, že kvalita jimi prodávaných výrobků a služeb odpovídá normám platným v Evropské unii a v ČR. To platí i pro materiály, které používají ve výrobě a při konstrukci nábytku,“ upřesňuje tajemník a dodává, že kromě řady užitečných informací mohou zákazníci na výše zmíněném portálu nalézt, prostřednictvím e-letteru „O NÁBYTKU s jistotou“, aktuální informace ze světa firem zabývajících se výrobou nábytku v ČR. „E-letter, který vychází od ledna letošního roku, je možné stáhnout na titulní straně portálu a nahlédnout lze i do jeho archivu,“ říká závěrem Ing. Lukeš.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina