archív aktualít rok 2014

Od nového roku s novým logem

moddom 2022
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Logo ELK noveSpolečnost ELK, patřící mezi největší evropské výrobce dřevostaveb, se od počátku letošního roku prezentuje novým logem. Jeho nosnými prvky i nadále zůstávají vizuál bílého losa (norsky elk) na červeném pozadí a název společnosti v zelené barvě.

Novy logotyp byl podle informací vedení firmy přizpůsoben současným grafickým a technickým trendům a jeho variabilní součástí je i motto společnosti „Domy pro život“ v příslušné jazykové mutaci či dle konkrétního zaměření společnosti. Nová grafická podoba je platná pro celý holding ELK a je pomyslnou tečkou za transformací koncernu v roce 2013, v rámci které se jeho česká pobočka v Plané nad Lužnicí přetransformovala z akciové společnosti na společnost s ručením omezeným.

Rakouský koncern ELK je rodinný podnik s více než třicetiletou historií. S výrobními závody v Rakousku a České republice a více než 1300 zaměstnanci již vytvořil domovy pro více než 40 tisíc zákazníků. ELK je kromě nabídky rodinných domů úspěšný také ve výstavbě komerčních objektů (např. hotely) a staveb občanské vybavenosti, jako jsou vysoké školy nebo mateřské školy.

V České republice zahájila firma ELK s.r.o. svou působnost otevřením výrobního závodu v roce 1989 v Plané nad Lužnicí. Na český trh pak vstoupila v roce 2006 s nabídkou nízkoenergetických montovaných dřevostaveb, srubů a v dalších letech doplnila nabídku o pasivní domy jak v typových řadách, tak s možností individuálních řešení.

Zdroj: tisková zpráva ELK

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Nastaviť odber noviniek

Please enable the javascript to submit this form

sk_SKSlovenčina