archív aktualít rok 2013

Přihlaste své výrobky do soutěže Nábytek roku 2014

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Logo NR2014Uzávěrka přijímání přihlášek do soutěže NÁBYTEK ROKU 2014 se blíží. Podávat přihlášky je možné do 15.01.2014.

Přihlášeny mohou být produkty, které vznikly v období předešlých tří let před vyhlášením soutěže NÁBYTEK ROKU 2014. Vyplněné přihlášky je nutné zasílat písemnou formou na adresu sekretariátu Asociace českých nábytkářů, Na Poříčí 12, 110 00 Praha 1. K přihlášce je třeba přidat digitální záznam výrobku (fotografie) a zjednodušenou výkresovou dokumentaci. Fotografie a zjednodušená výkresová dokumentace se zasílá elektronickou formou, na adresu design@czechfurniture.com.

Výsledky soutěže budou vyhlášeny při výstavě FOR FURNITURE a FOR OFFICE v Praze v Letňanech. Vyhlášení proběhne na samostatné tiskové konferenci Asociace českých nábytkářů dne 20. března 2014.

Za účast v soutěži není vybírán žádný registrační poplatek. AČN se ve spolupráci s organizátory výstavy FOR FURNITURE a FOR OFFICE stará o náležitou medializaci tohoto prestižního ocenění v různých typech médií. Vystavení úspěšných výrobků na výstavě FOR FURNITURE a FOR OFFICE na ploše 50 – 100 m2. Náklady na plochu hradí AČN. Vítězný výrobek smí být označován logem soutěže a dovětkem „Vítězný výrobek NÁBYTEK ROKU 2014“. Výrobky, které budou označeny Asociací českých nábytkářů na návrh hodnotitelské komise za mimořádně zdařilé, mohou být označovány logem soutěže NÁBYTEK ROKU 2014.

Zdroj: AČN

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina