archív aktualít rok 2013

Dřevěná stavba roku 2013 jako marketingový nástroj pro výrobce dřevostaveb

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

DSR2013 1Účelem ankety „Dřevěná stavba roku“ (DSR) je ukázat lidem výrobky z jedinečného a krásného stavebního materiálu – DŘEVA a tím zvýšit zájem veřejnosti o jeho využívání. Cílem kategorií „Dřevěné konstrukce“, „Moderní dřevostavby“, „Roubené domy“ a „Interiéry“ je seznámit širokou veřejnost s návrhy i s konkrétními realizacemi staveb a s jejich autory. Anketa tak nabízí výrobcům a dodavatelům dřevostaveb možnost prezentace směrem k potenciálním zákazníkům.

Prezentace všech přihlášených autorů je svým rozsahem přesně definována a není závislá na vítězství. Tím je umožněno všem účastníkům v průběhu projektu DSR oslovit a získat nové zákazníky. Vítězství v anketě DSR získají Ti, které veřejnost a porota vyhodnotí jako nejlepší.

Termíny a přihlášení

Stavby a interiéry je možné přihlásit v termínu od 1. října 2013 do 31. ledna 2014.
Díla přihlašuje Přihlašovatel, který vyplní jednoduchou Přihlášku a uhradí prezentační poplatek. Podklady nezbytné pro prezentaci přihlášených děl jsou specifikované ve formuláři s názvem Dokumentace díla/děl a jsou předávány organizátorům v elektronické podobě. Všechny tyto dokumenty a instrukce jsou k dispozici na stránkách www.DrevenaStavbaRoku.eu.

Rozsah prezentace

DSR2013 3mKaždé dílo a jeho autor získává přihlášením do projektu DSR tento rozsah prezentace:

 • Internetová prezentace
  Díla jsou pod jménem svého autora prezentována na vlastní samostatné stránce na webových stránkách www.DrevenaStavbaRoku.eu. Tato prezentace je formou vizitky autora a zahrnuje veškeré kontaktní údaje. Zobrazení webu je přizpůsobeno také pro mobilní telefony a tablety.
 • Tištěný katalog DSR
  Díla jsou prezentována na vlastní samostatné stránce tištěného, plnobarevného katalogu formátu A5. Stránky katalogu zahrnují kontaktní údaje autora a zkrácenou verzi prezentace soutěžního díla. Katalog DSR je také publikován v online podobě přizpůsobené i mobilním telefonům a tabletům.
 • Putovní galerie DSR
  Díla jsou vytištěna na přenosné bannery a prezentována zejména na místech s velkou koncentrací potenciálních investorů, jako jsou např. stavební veletrhy, výstavy apod.

Prezentační poplatky

Jeden autor získává, díky podpoře partnerů DSR, právo prezentovat až tři svá díla.

 • Návrhy dřevěných konstrukcí a Návrhy moderních dřevostaveb
  Autoři získávají prezentaci přihlášených děl zcela zdarma, díky finanční podpoře partnerů ankety.
 • Realizované dřevěné konstrukce, moderní dřevostavby a roubené domy
  Přihlašovatelé hradí prezentační poplatek ve výši 10 000 Kč bez DPH a získávají možnost prezentovat až 3 díla téhož autora.
 • Realizované interiéry
  Přihlašovatelé hradí prezentační poplatek ve výši 7 000 Kč bez DPH a získávají možnost prezentovat až 3 díla téhož autora.

Více informací najdete na www.DrevenaStavbaRoku.eu

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina