archív aktualít rok 2013

Chystáte se do Brna na WOOD-TEC? Víme, jaké novinky vystavovatelé představí!

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Pruvodce veletrhem W-TZa necelé dva týdny se otevřou brány brněnského výstaviště pro návštěvníky mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC 2013. Stánek Dřevařského magazínu najdou návštěvníci v pavilonu F pod číslem 011.

Dřevařský magazín jako dlouholetý mediální partner veletrhu a hlavních vystavovatelů přináší aktuální informace o novinkách a produktech, které budou na letošním Wood-Tecu k vidění. Ve specializované příloze, zveřejněné na portálu www.drevmag.com, najdete nejen pozvánky a předveletržní upoutávky prezentujících se firem, ale také aktuální seznam vystavovatelů a řadu dalších informací.

Např. společnost HRANIPEX v rámci EXPRES kolekce představí cca 1100 ABS dekorů. „V letošním roce jsme uvedli na trh již více než 150 novinek, vyvzorovaných k etablovaným dodavatelům LDTD včetně Kronospan, Egger, Senosan, Kaindl a dalším. Pro technologie olepování LASER TECH a airTec nabízíme PP hrany a na kolekci ABS hran nanášíme tzv. funkční vrstvu,“ uvedla Zuzana Svobodová, marketing manager firmy.

Další informace o veletrhu a chystaných novinkách najdete na stránkách www.wood-tec.cz.

Cena jednodenní vstupenky na veletrh je 260 Kč. Při registraci získáte ZLEVNĚNÉ VSTUPNÉ za 160 Kč. Studenti s dokladem o studiu nebo v rámci hromadného vstupu pro školy mají vstup za 80 Kč.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina