archív aktualít rok 2013

Dřevařský den na FLD ČZU v Praze

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

FLD CZUFakulta lesnická a dřevařská (FLD) České zemědělské univerzity (ČZU) v Praze připravuje na 14. listopad 2013 den otevřených dveří určený pro firmy působící v dřevozpracujícím průmyslu. Hlavní program akce s názvem DŘEVAŘSKÝ DEN proběhne od 9:00 hodin v zasedací místnosti FLD na ulici Kamýcká 1176 v Praze – Suchdole.

Cílem Dřevařského dne je představit práci dřevařských kateder fakulty a služby, které mohou nabídnout jak soukromému, tak i veřejnému sektoru. Součástí programu bude také diskuse o možnostech další spolupráce vědecké a provozní sféry v dřevařské oblasti. Program akce zahájí v 9:00 hodin děkan fakulty Prof. Ing. Marek Turčáni, Ph.D. představením budoucích trendů fakulty v dřevařském sektoru. Poté bude následovat prezentace jejího komerčního potenciálu a nabídka služeb. Samostatná část programu bude věnovaná nabízeným službám v souvislosti s novou legislativou uvádění dřeva a dřevařských výrobků na trh v podání proděkanky pro rozvoj fakulty Ing. Kateřiny Ventrubové, Ph.D. Součástí programu bude i závěrečná diskuse a praktické ukázky vybraných pracovišť.

Zájemce o účast na Dřevařském dni organizátoři prosí o včasnou registraci (nejpozději do 11. 11. 2013) u Ing. Elišky Trnkové na adrese trnkovae@fld.czu.cz, kde jim budou zodpovězeny i případné dotazy. Pozvánku naleznete zde.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina