archív aktualít rok 2013

15. výročí založení oslavili plavbou po Brněnské přehradě

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Plavba Cechu1 mV pátek 2.8.2013 se na Brněnské přehradě opět po pěti letech sešli členové, přátelé a spolupracovníci Cechu čalouníků a dekoratérů, aby společně oslavili 15. výročí založení Cechu a také několik dalších významných životních jubileí.

Oslava se uskutečnila za horkého letního dne při tropických 30 °C na palubě výletní lodi Lipsko z flotily Dopravního podniku města Brna. Pro mnohé ze zhruba sedmi desítek účastníků byla čtyři hodiny trvající plavba po Brněnské přehradě (10:00–14:00) vítanou příležitostí k opětovnému setkání se známými tvářemi i k uzavření nových „známostí“. Plavba byla spojena se zastávkou pod hradem Veveří, které mnozí zájemci využili k prohlídce této kulturní památky.

Plavba Cechu2 mCech čalouníků a dekoratérů od roku 1998 sdružuje výrobce čalouněného nábytku i jiných čalouněných výrobků a dekorací, dodavatele, prodejce, autorizované osoby a odborné školy všech stupňů. Jeho cílem je především pomáhat všem členům při zvyšování jejich kvalifikace, pozitivně ovlivňovat vznik a pomáhat při vývoji a výrobě nových výrobků včetně účinného lobbingu u státních orgánů a propagování kvalitních výrobků směrem ke spotřebitelům.

Plavba Cechu3 m

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina