archív aktualít rok 2013

STORY DESIGN získal prestižní zakázku pro Škodu Auto

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

STORY DESIGN1Společnost STORY DESIGN, a.s., český výrobce interiérového nábytku, uspěla ve více jak rok trvajícím výběrovém řízení na dodávku interiérů nových showroomů pro Škoda Auto po celé Evropě.

„Na výběrovém řízení od začátku pracovali naši nejlepší interiéroví specialisté a konstruktéři. Máme radost, že jsme v mezinárodní konkurenci uspěli. Z hlediska interiérového vybavení a nábytku je to velmi zajímavá práce,“ komentuje obchodní ředitel společnosti Ladislav Lána. Ten hodnotí úspěch ve výběrovém řízení jako jednu z nejprestižnějších zakázek v historii firmy.

„Mezi dodavateli je společnost Škoda Auto vnímána jako velmi kvalitní a žádaná automobilová značka. Věděli jsme, že konkurence bude veliká. Museli jsme nejen předvést kvalitu naší práce, ale především jistotu zajištění projektu,“ prozradil Lána, podle kterého samotný tendr probíhal téměř rok a jeho součástí bylo i dodání několika vzorků vybavení.

Společnost STORY DESIGN patří již několik let k předním firmám na našem trhu v oboru designu, vývoje a výroby interiérů komerčních prostor. Téměř polovina produkce je určena pro evropský trh. Dodávala například interiéry prodejen pro společnost Vodafone po celé Evropě, několik prodejen bylo také dodáno do Egypta, Jižní Afriky, Indie nebo Nového Zélandu. Jako jedna z mála evropských společností je oficiálně schváleným dodavatelem i pro společnost McDonald‘s.

Zdroj: ParlamentniListy.cz

Foto: STORY DESIGNSTORY DESIGN2

 

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina