archív aktualít rok 2013

SAPELI je atraktivní dvacítka, za kterou se každý rád ohlédne

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

SAPELI20 1SAPELI, a.s., největší tuzemský výrobce interiérových dveří a zárubní, uspořádala 8. června 2013 velkolepou oslavu svých dvacetin, představující vyvrcholení přes půl roku trvající marketingové akce s výše uvedeným názvem.

Proběhla za účasti cca 1600 pozvaných hostů z řad zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků, obchodních partnerů a dalších více jak 2600 návštěvníků v zoologické zahradě v Jihlavě, kde si firma společně s vedením ZOO, představiteli města a všemi ostatními rozbalila atraktivní živý dárek. Šlo o tři mladé samečky žiraf Rothschildových, na jejichž započatém chovu se firma spolupodílí v rámci svého rozsáhlého sponzoringu.

SAPELI20 2„Žirafy jsou elegantní jako naše dveře – a původem z Afriky, ke které máme velmi blízko, neboť ‚sapelle‘, z něhož vznikla naše značka, je jak známo jeden z nejpoužívanějších druhů dýhy mahagonu původem z Libérie, Konga, Ghany a Pobřeží Slonoviny,“ vysvětluje motivaci firmy k tomuto netypickému sponzoringu Ing. Jaroslav Vrtal, předseda představenstva a jeden ze zakladatelů společnosti.

Společnost SAPELI, zaměstnávající v současné době 385 zaměstnanců a jejíž obrat se v loňském roce pohyboval kolem 903 mil. Kč, by letos měla vyprodukovat cca 340 tis. jednotek, z toho 180 tis. kusů dveří a 160 tis. kusů zárubní. Při jejich prodeji a montáži firma spolupracuje s více jak 300 obchodními partnery ve všech českých regionech. Své obchodní zastoupení má také za našimi hranicemi, a to zejména na Slovensku (obrat 100 mil. Kč) a v Rakousku (25 mil. Kč) a v menších objemech dodává do Maďarska, Polska, Německa, Bulharska, Chorvatska, Francie a zámořské Kanady, kam celkem směřuje asi 15 % produkce.

Podrobnější informace o historii i současnosti společnosti se dočtete v reportáži v některém z příštích vydání DM.

Foto: SAPELI

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina