archív aktualít rok 2013

Pomoc dřevozpracujícím firmám poškozeným povodněmi

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

 


  

STROJE A ZAŘÍZENÍ 

  


  

feldergroup lgFELDER Group CZ v součinnosti se svojí mateřskou firmou FELDER KG v Hall in Tirol nabízí všem svým zákazníkům postiženým letošními červnovými povodněmi zdarma diagnostiku zatopených strojů FELDER. Zdarma FELDER také svým zákazníkům postiženým povodní poskytne a vymění mechanické náhradní díly. Případné další náhradní díly poskytne s výraznou slevou. Zákazníkům, jejichž stroje nebude možné z důvodu zatopení opravit, nabídne FELDER speciální mimořádné ceny na pořízení strojů nových a poradí, kde získat dotaci.
Kontakt: FELDER Group CZ, Jáchymovská 721, 155 00 Praha 5, tel.: 220 517 218, www.felder-group.cz 


 

Logo PANASPANAS, spol. s r.o. nabízí dřevozpracujícím firmám poškozeným povodněmi:
1. Servisní prohlídku zdarma
2. Servisní práce s 50% slevou
3. Individuální splátkový kalendář dle potřeby
Za stroje, které nebude možné z důvodu zaplavení opravit, zapůjčíme jiné na nezbytně nutnou dobu nebo vyměníme za nové za velmi výhodných finančních podmínek. Pomůžeme se zajištěním financí.
Kontakt: Servis, e-mail: martincik@panas.cz  


  

Logo OPPOblastní průmyslový podnik Polička a.s. poskytne zákazníkům a firmám poškozeným povodněmi své servisní služby na dřevoobráběcí stroje WMASTER se slevou 50 % na servisní práce a mechanické díly a 20 % na veškeré elektrokomponenty. Při nákupu nových technologií poskytneme cenové zvýhodnění a zdarma stroje dopravíme a nainstalujeme.
Kontakt: Ivana Krajíčková, tel.: 603 586 602, e-mail: opp@opp.cz

  


 

Logo ActivairActivair s.r.o., která poskytuje komplexní služby v oblastech vakuové techniky, techniky stlačeného vzduchu a průmyslové filtrace, nabízí spolupráci při řešení následků způsobených letošními povodněmi. Poskytneme zdarma revizi všech zařízení ve výše zmíněných oblastech. Pro případné servisní zásahy nebo nákup nových a repasovaných zařízení poskytneme jednorázovou slevu 25%. Disponujeme pobočkami v těchto městech: Praha, Brno, Opava, Banská Bystrica
Revize a servisní zásahy: Libor Cvrkal, +420 775 584 989, libor.cvrkal@activair.cz
Prodej nových a repasovaných zařízení: Ing. Lukáš Kašparčík, +420 775 584 987, lukas.kasparcik@activair.cz
Pro uplatnění slevy prosíme o uvedení hesla „Povodně“.  


 

NÁSTROJE A NÁŘADÍ

  


 

Logo uni-maxunitechnic.cz s.r.o. provozující e-shop uni-max.cz nabízí firmám poškozeným povodněmi:
• při nevratných škodách na nářadí a vybavení zakoupeném v našem e-shopu nabízíme zakoupení totožného, či podobného produktu v ceně odpovídající jeho pořizovacím nákladům. To může ve výsledku znamenat slevu ve výši 15–60 % oproti běžné prodejní ceně.
• u nářadí a vybavení zakoupeného u konkurenčních společností nabízíme jakýkoli produkt z naší nabídky s cenou blížící se pořizovacím nákladům na vybraný produkt. V praxi to může znamenat slevu ve výši 5–50 %. Klient musí doložit škody na svém produktu ideálně pomocí fotodokumentace. Pokud škody nebudou z fotodokumentace zjevně viditelné, budeme záležitost posuzovat individuálně pomocí doplňujících dotazů.
• při škodách na nářadí a vybavení zakoupeném v našem e-shopu, které lze odstranit dodáním náhradních dílů, pak se Vám tyto díly pokusíme zajistit v jejich pořizovací ceně či dokonce zdarma za předpokladu, že se bude jednat o díly, jež jsou nadzásobeny, nebo je jejich pozdější využití naší společností nepravděpodobné.
Kontakt: Martin Svoboda, e-mail: maso@khnet.cz 


 

MATERIÁLY

  


 

Logo Pila TetcicePila Tetčice, a.s., Nádražní 60, 664 17 Tetčice, nabízí boční omítané řezivo tl. 23 mm, š. 8 cm+, v kvalitě III. Toto řezivo je vhodné pro stavební účely na šalování nebo na záklop, řezivo nabízíme se slevou 10 %, tj. 2700 Kč/m3 bez DPH.
Kontakt: Ing. Miroslav Jašek, e-mail: miroslav.jasek@pilatetcice.cz, tel.: 602 690 041

  


 

Logo NORMANORMA Frýdlant n. Ostr., spol. s r.o. nabízí firmám poškozeným povodněmi nerezové dřezy za zvýhodněné ceny. U vybraných typů poskytneme 30% slevu z původní ceny.
Kontakt: 558 675 352

 

  


 

 

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina