archív aktualít rok 2013

Manažerem odvětví se stal Jaroslav Pehal z firmy NADOP

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Manazer roku 2012Dne 25.4.2013 proběhlo za přítomnosti prezidenta České republiky Miloše Zemana slavnostní vyhlášení jubilejního 20. ročníku prestižní soutěže Manažer roku 2012 na pražském Žofíně. Manažerem odvětví „VÝROBA NÁBYTKU“ se stal Ing. Jaroslav Pehal, předseda představenstva společnosti NADOP – VÝROBA NÁBYTKU, a.s. Společnost NADOP je členem Klastru českých nábytkářů.

Manažer Jaroslav PehalDalší významné ocenění „Mladý manažerský talent do 35 let“ získal v rámci soutěže MR 2012 Ing. Petr Blažek ml. z firmy Dřevojas, v.d.

Finalisty odvětví „VÝROBA NÁBYTKU“ se stali další manažeři členských firem KČN, a to Ing. Petr Blažek, ředitel a místopředseda představenstva Dřevojas, v.d. a Ing. Hana Bláhová, ředitelka a jednatelka AKSAMITE spol. s r. o.

V dalším odvětví „ŠKOLSTVÍ“ postoupil do finále Doc. Dr. Ing. Petr Horáček děkan Lesnické a dřevařské fakulty Brno, Mendelova univerzita, která je také členem Klastru.

V letošních výsledcích soutěže Manažer roku si za celou historii KČN vedli manažeři členských firem nejlépe. Pečlivost několikaměsíčního procesu výběru vhodných kandidátů se vyplatila a všichni Klastrem navržení kandidáti postoupili do finále nejprestižnější soutěže manažerských osobností.

Zdroj: KČN

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina