archív aktualít rok 2013

Změna na pozici jednatele společností Hettich ČR a Hettich SR

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Horst BLOMDne 22. 3. 2013 proběhlo slavnostní rozloučení s dlouholetým jednatelem společností Hettich ČR k.s. a Hettich SR s.r.o. panem Horstem Blomem (63). Od 1. 3. 2013 jeho povinnosti přebral nový jednatel pan Sascha Gross, který má bohaté zkušenosti s vedením společností Hettich z Číny.

Pan Horst Blom začal svoji kariéru v Hettichu ve Žďáře nad Sázavou dne 1. 4. 1996, tedy skoro na den přesně před sedmnácti lety. Díky kvalitám opravdového manažera ji velice rychle přetvořil v plně fungující a samostatnou společnost. V České republice se zasloužil o rozšíření výroby, kde k původním dvěma halám byly přistavěny dvě další, čímž se zvýšil její podíl na celkové výrobě ve skupině Hettich. Díky aktivnímu vedení byla za jeho působení modernizována a inovována celá výroba v Hettichu ČR. Na jeho popud taktéž vznikla dceřiná obchodní společnost na Slovensku. Na konci své kariéry tak měl možnost řídit společnosti zaměstnávající okolo 650 zaměstnanců.

Pan Blom byl po dlouhá léta aktivním členem Česko-německé obchodní a průmyslové komory a měl pozitivní přístup k otázkám technického vzdělávání na středních a vysokých školách v České republice.

Blom-GrossFoto: Dnes již bývalý jednatel společností Hettich ČR k.s. a Hettich SR s.r.o. Horst Blom (vpravo) se svým nástupcem Saschou Grossem během návštěvy letošního veletrhu Nábytok a bývanie v Nitře (autor: Anton Mrník)

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina