archív aktualít rok 2013

Nábytkové kování HÄFELE na 1600 stranách nového katalogu

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Hafele katalog1Společnost Hafele Czech & Slovakia s.r.o. pokřtila nový VELKÝ KATALOG HÄFELE – Nábytkové kování. Slavnostní akt se uskutečnil dne 7. března 2013 v prostorách firmy v Praze za přítomnosti tří desítek pozvaných hostů.

Hafele katalog2Křtu se zúčastnili také zástupci mateřské společnosti z Německa Stefan Huber, Djura Kiraly, Frank Meyer a Diana Bäder. Člen představenstva společnosti Stefan Huber na úvod krátce představil rodinnou firmu Häfele, shrnul základní fakta o její činnosti a zdůraznil úspěchy, kterých zejména v posledních letech dosahuje. Nezapomněl ani na vize a cíle, které si vytyčila pro léta příští. Jeho projev do češtiny volně tlumočil a českému podnikatelskému prostředí „přizpůsoboval“ ředitel české a slovenské pobočky Martin Běhunek. Mimo jiné zdůraznil, že přesto, že pro vstup na trhy střední a východní Evropy se majitelé rozhodli relativně pozdě, dali si náročný úkol – v horizontu několika málo let v těchto regionech dosáhnout pozice předního dodavatele nábytkového kování.

Hafele katalog3Katalog byl vydán nákladem několika tisíc výtisků, které jsou v těchto chvílích distribuovány směrem k obchodníkům a k nábytkářským i zakázkovým truhlářským firmám. Je taktéž dostupný v elektronické podobě, a to buď na webových stránkách společnosti www.hafele.cz, anebo jako aplikace pro iPad, kterou si lze bezplatně stáhnout ze stránek firmy.

Hafele katalog4Katalog je orientován na prezentaci výrobků a řešení. Oproti původní verzi z roku 2009 se rozrostl o kapitolu úchytky. Na 1600 stranách představuje celkem 13 000 položek ve 13 produktových skupinách:
1. Nábytkové úchytky, věšáky
2. Osvětlení
3. Spojovací kování
4. Závěsy a výklopná kování
5. Zámky, západky, zámkové systémy, trezory
6. Kuchyňské kování a příslušenství
7. Vybavení obývacího pokoje, ložnice, koupelny a komory
8. Zásuvkové systémy, výsuvy pro skříně
9. Kování na posuvné dveře, rolety
10. Kancelářské vybavení
11. Stolové kování, stolové podnoží, nábytkové nohy, kolečka
12. Systémy pro vybavení obchodů
13. Technika lepení skla, montážní pomůcky, upevňovací materiál

Hafele katalog5Nové produkty jsou v katalogu zastoupeny téměř ve všech kapitolách, a to v podobě celkem 4000 položek. Nejvíce nových produktů je zastoupeno v oblasti kování na posuvné dveře, rolety (na 28 stranách), dále v nábytkových závěsech a výklopných kováních (20 stran), v úchytkách (15 stran), ve spojovacím kování (9 stran), v osvětlení (6 stran) atd.

Český katalog vychází v roce 90. výročí založení firmy. S myšlenkou nabízet zákazníkům široký výběr kování, které by byl schopen dodávat rychle, pohodlně a spolehlivě přišel zakladatel firmy Adolf Häfele již v roce 1923. Katalog nábytkového kování společnost používá od roku 1971. V roce 1995 byla jeho papírová podoba rozšířena o elektronickou variantu a začala se psát éra objednávání přes internet.

 

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina