archív aktualít rok 2013

Řešíte otázky související s vaším působením na zahraničních trzích?

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Logo CzechTradePoraďte se o svých plánovaných exportních aktivitách a o investičních příležitostech s vedoucími obchodních misí Ministerstva průmyslu a obchodu. Pomohou vám s výběrem vhodných teritorií pro váš výrobek/službu.

Zároveň Vám doporučí služby CzechTrade na vybraných zahraničních trzích, které zvýší vaše šance nejen při pronikání, ale i při dlouhodobém působení na mezinárodních trzích. Rovněž máte příležitost seznámit se s nabídkou CEBRE – České podnikatelské reprezentace při EU.

Volná místa jsou stále na konzultace zemí:
Belgie, Bulharsko, Černá Hora, Egypt, Francie, Chorvatsko, Itálie, Japonsko, Kanada, Lotyšsko, Maďarsko, Mexiko, Německo, Nizozemsko, Rumunsko, Srbsko, Španělsko, Vietnam.

Kapacita obchodních misí v zemích (Brazílie, Čína, Indii, JAR, Kazachstán, Polsko, Rakousko, Rusko, SAE, Švédsko, Turecko, Ukrajina, USA, Velká Británie) je již zcela vyčerpána. Vedoucí obchodních misí pravidelně přijíždějí do ČR. Možnosti osobního setkání můžete využít na konzultačních dnech.

Akce Meeting Point CzechTrade se koná 12. a 13. února 2013 v prostorách Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9 – Vysočany. Účast na akci je zdarma. Délka jedné konzultace je 30 minut. Rezervovat si můžete nejvíce 4 konzultace. Bez předchozího přihlášení není možné se konzultací zúčastnit. Přihlásit se můžete ZDE.

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina