archív aktualít rok 2013

Do projektu „Stáže ve firmách – vzdělávání praxí“ je možné se stále přihlásit

OHRA_2022_1465X181
OHRA_2022-final_700x180
OHRA_2022_1465X181
Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.

Staz Spanielsko1Od června roku 2012 běží projekt „Stáže ve firmách – vzdělávání praxí“, který je zaměřen na další vzdělávání především absolventů škol, osob vracejících se na trh práce (například rodiče na rodičovské dovolené), nezaměstnaných a dalších osob, majících zájem o kariérní vzdělávání prostřednictvím stáží ve firmách.

Projekt má pomoci uchazečům získat potřebnou praxi a proniknout do reálného chodu společnosti a firemní kultury. Poskytovatelům stáží pak tento projekt přináší možnost vychovat si své potencionální zaměstnance a poznat jejich silné a slabé stránky ještě předtím, než je zaměstná. Zaměstnání stážisty po skončení stáže je pro poskytovatele pouze možností, nikoliv však povinností.

Poskytovatelům stáží jsou hrazeny fixní náklady, které by měly pokrýt finanční náročnost realizace stáže. Pro každou typovou pozici jsou fixní náklady již dopředu stanoveny podle ohodnocení náročnosti pořádání stáže a tyto náklady vyjadřuji mimo jiné i úhradu mzdy mentora v době, kdy se věnuje stážistovi, materiál spotřebovaný stážistou během jeho stáže, administrativní zajištění účasti na projektu atd.

Bližší informace ZDE

Zdieľajte článok jednoducho so svojimi priateľmi.
sk_SKSlovenčina